Kredyty

Sieć bankomatów Euronetu dostępna dla klientów INVEST-BANK

poleć drukuj

INVEST-BANK S.A. rozpoczął pierwszy etap współpracy z Euronet Polska Sp. z o.o. umożliwiającej Klientom Banku korzystanie z bankomatów należących do sieci Euronet na preferencyjnych warunkach. Firma Euronet jest światowym liderem w przetwarzaniu elektronicznych transakcji finansowych oraz właścicielem i operatorem największej, niezależnej sieci bankomatów w Europie.

Z dniem 1 marca bieżącego roku wszyscy Klienci detaliczni posiadający karty debetowe INVEST-BANK mogą nieodpłatnie i w sposób nieograniczony dokonywać wypłat z sieci liczącej 3.700 bankomatów w całej Polsce. Opłata za wypłaty z rachunku firmowego wynosi tylko 1 złoty i jest niezależna od kwoty pobieranych środków.

INVEST-BANK i Euronet planują w ciągu kilku miesięcy rozszerzenie współpracy poprzez udostępnienie posiadaczom kart płatniczych INVEST-BANK wpłatomatów należących do sieci Euronet na preferencyjnych warunkach ustalonych przez Bank. Usługa pozwoli dokonywać zarówno Klientom indywidualnym, jak i korporacyjnym, wpłat gotówkowych na rachunek bankowy założony w INVEST-BANK, o każdej porze i bez konieczności jego rejestracji. Klienci będą mieli dostęp do wpłaconych środków nawet w kilkanaście minut od dokonania transakcji wpłaty. Szczegóły oferty zostaną opublikowane w momencie jej uruchomienia. Sieć wpłatomatów Euronet w Polsce liczy ponad 220 urządzeń, których liczba stale rośnie.

Urządzenia sieci Euronet znajdują się w najbardziej ruchliwych i uczęszczanych lokalizacjach, jak: galerie, pasaże handlowe, stacje benzynowe, miejsca użyteczności publicznej, przystanki komunikacji transportu publicznego, biurowce i wiele innych, dzięki czemu dają Klientom Banku możliwość szybkiego skorzystania z usług.

Źródło: INVEST-BANK


Tagi: , ,