Kredyty

Ekologiczny styl życia z Bankiem Ochrony Środowiska

poleć drukuj

Bank Ochrony Środowiska uruchomił specjalną stronę internetową służącą do prowadzenia aktywnej eko komunikacji ze swoimi klientami. Na stronie www.eko.bosbank.pl przedstawione są zalety ekologicznego stylu życia. Znajdują się tu też podpowiedzi, w jaki sposób efektywnie korzystać z tych produktów BOŚ, które mają wymiar proekologiczny.

Dzięki prostej nawigacji w nowym serwisie internetowym BOŚ Banku można w ciągu zaledwie kilku chwil znaleźć odpowiedzi na wiele pytań dotyczących opłacalności ekologii i sensu korzystania z bankowych eko-produktów. Bank podpowiada jak być bardziej eko, jak czerpać z tego wymierne korzyści ekonomiczne, a przy okazji dzięki temu zmieniać świat na lepsze. Dostępne są też materiały, które weryfikują eko-fakty i obalają eko-mity.

 

– Nasz Bank od samego początku, jest zaangażowaną w ochronę środowiska i promującą ekologię instytucją finansową – mówi Magdalena Węgrzyn, Dyrektor Departamentu Strategii i Ekologii w BOŚ Banku. – Jesteśmy eko-aktywni nie tylko poprzez naszą dedykowaną ofertę, ale także poprzez dzielenie się ekologiczną wiedzą. To ważne, bo dzisiaj bycie eko, nie jest już tylko modą, a nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. Dlatego wierzymy, że nasz nowy eko serwis będzie w jeszcze większym stopniu wspierał ekologiczną świadomość nas wszystkich – dodaje.

Strona oparta jest na trzech kluczowych elementach: zestawieniu najnowszych eko-newsów oraz aktualnie promowanych produktów i działań eko, segmencie „Zrób świadomy ekoRUCH” przedstawiającym eko-produkty BOŚ Banku w niecodzienny i oryginalny sposób, a także mapie użytecznych eko-linków.

Źródło: BOŚ


Tagi: , , , ,