Kredyty

Oferta depozytowa Banku Ochrony Środowiska uzupełniona o Lokatę negocjowaną

poleć drukuj

Bank Ochrony Środowiska poszerzył ofertę depozytową, dołączając do niej specjalną Lokatę negocjowaną. Najnowsza propozycja BOŚ Banku umożliwia lokowanie środków finansowych na indywidualnie ustalonych warunkach. Z oferty można skorzystać do końca lipca br.

Lokata negocjowana stanowi uzupełnienie dotychczasowej oferty depozytowej Banku Ochrony Środowiska. Minimalna kwota możliwa do zdeponowania na Lokacie negocjowanej wynosi 50 tys. zł. Środki można zdeponować na  3, 6 lub 9 miesięcy.

 

Wysokość oprocentowania każdorazowo ustalana jest indywidualnie. Ponadto na decyzję o finalnym oprocentowaniu deponowanych środków wpływ mają m.in. wielkość deponowanej kwoty czy korzystanie z innych produktów bankowych przez klienta.

W portfelu BOŚ Banku dostępny jest też szereg innych produktów depozytowych. Wśród nich znajduje się m.in. Lokata Wiosenna zawierana na 3 miesiące z oprocentowaniem 5,5 proc. dla nowych środków. Inną możliwość udostępnia Lokata Zysk od Ręki, która oprócz korzystnego oprocentowania umożliwia wypłatę odsetek już w momencie jej zakładania.

źródło: Bank Ochrony Środowiska


Tagi: , , , ,