Kredyty

Firmowe konto Banku Pocztowego wyróżnione za najlepszą ofertę dla firm

poleć drukuj

Pocztowe Konto Firmowe oferowane przez Bank Pocztowy zostało docenione jako jedna z najlepszych ofert dla firm w rankingu eksperckim.

Eksperci serwisu Money.pl przeanalizowali 80 kont dla firm, które są oferowane na polskim rynku. Pocztowe Konto Firmowe znalazło się na trzecim miejscu, zdobywając 74,25 punktów na 100 możliwych.

Elementy oceny zostały podzielone na trzy kategorie: koszty prowadzenia i obsługi konta, dostęp do konta i środków oraz obsługa Klienta. Łącznie eksperci przeanalizowali oferty pod kontem 40 kryteriów. Dla potrzeb badania został stworzony modelowy Klient, który korzysta z wielu funkcjonalności konta.

–  Jednym z istotnych elementów działalności naszego Banku jest oferta dla mikro i małych przedsiębiorców. Staramy się zapewnić atrakcyjną ofertę dla mikroprzedsiębiorców, która umożliwia kompleksowe korzystanie z konta przy jednoczesnych niskich kosztach – podkreśla Sebastian Sobieraj koordynator ds. mikrooprzedsiębiorstw Banku Pocztowego.

Autorzy rankingu docenili m.in. ostatnie zmiany w ofercie Banku Pocztowego – bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą, bez względu na ich liczbę. Kolejnym plusem oferty Banku Pocztowego jest możliwość kontaktu z doradcą Klienta za pomocą chatu. Jedynie cztery banki na rynku oferują kontakt przy użyciu tego kanału.

Pocztowe Konto Firmowe jest prowadzone bezpłatnie. Klient ma możliwość bezpłatnych przelewów internetowych (wewnętrznych, zewnętrznych oraz do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędów Skarbowych), bezpłatne wypłaty z bankomatów i wpłaty w Placówkach Banku Pocztowego i Placówkach Poczty Polskiej.

Posiadacze PKF mogą skorzystać z limitu debetowego w wysokości 1000 lub 1500 zł przyznawanego na okres 12 miesięcy z możliwością odnowienia. Bank zapewnia możliwość finansowania w postaci kredytu w koncie (od 2100 zł do 100 000 zł) lub pożyczki hipotecznej (od 50 tys. zł do 1 mln zł).

Źródło: Bank Pocztowy


Tagi: , , , ,