Kredyty

Bank Pocztowy na drugim miejscu na rynku kont oszczędnościowych dla firm

poleć drukuj

Firmowe Konto Oszczędnościowe oferowane przez Bank Pocztowy zajęło drugie miejsce na rynku kont oszczędnościowych dla mikroprzedsiębiorców.

FKO gwarantuje Klientom oprocentowanie na poziomie 5% w skali roku. Pozwoliło to na zajęcie 2 miejsca wśród 22 ofert przeanalizowanych przez ekspertów portalu Bankier.pl.

Firmowe Konto Oszczędnościowe jest bezpłatne w prowadzeniu. Klient ma do dyspozycji trzy bezpłatne wypłaty w miesiącu (jedną w placówce, jeden przelew wewnętrzny i jeden przelew zewnętrzny). Oprocentowanie wynoszące 5% zostało wprowadzone przez Bank Pocztowy w maju br.

Od lipca Klienci posiadający Pocztowe Konto Firmowe mogą korzystać z wpłatomatów sieci Euronet – Wpłatomaty są rozszerzeniem sieci punktów, w których Klienci mogą deponować środki. Do tej pory mogli oni korzystać z Placówek Banku, jak również Poczty Polskiej – mówi Sebastian Sobieraj, koordynator ds. mikroprzedsiębiorstw w Banku Pocztowym.

Drugie miejsce w rankingu portalu Bankier.pl jest kolejnym wyróżnieniem dla kont Banku dedykowanych mikroprzedsiębiorcom. W lipcu i czerwcu, w czołówkach rankingów znalazły się zarówno: Firmowe Konto Oszczędnościowe jak i Pocztowe Konto Firmowe. PKF zajął 3 miejsce w rankingu prezentującym 80 kont zarówno pod względem kosztów obsługi, jak i jakości oraz dostępności produktu.

Bank Pocztowy oferuje mikroprzedsiębiorcom: Pocztowe Konto Firmowe oraz Firmowe Konto Oszczędnościowe. Do konta oferowana jest karta Visa Biznes Electron, która umożliwia bezpłatne korzystanie z bankomatów w Polsce i za granicą. Klienci mogą również deponować środki na lokatach terminowych o długości od 3 do 24 miesięcy.

źródło: Bank Pocztowy


Tagi: , , ,