Kredyty

GE Money Bank i BPH w świątecznej akcji charytatywnej

poleć drukuj

Pracownicy GE Money Banku i Banku BPH uczestniczyli w pierwszej wspólnej Świątecznej Akcji Charytatywnej.

Akcja, koordynowana przez członkinie Women’s Network – organizacji wspierającej rozwój zawodowy kobiet w GE, odbyła się w dniach 10-15 grudnia pod hasłem „Podarujmy dzieciom gwiazdkę z nieba”.

Women’s Network to organizacja promująca możliwości rozwoju oraz wspierająca umiejętności menedżerskie i planowanie ścieżek kariery kobiet w GE, które uczestniczą w szkoleniach i warsztatach poświęconych różnym aspektom rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego. Dodatkowo Women’s Network angażuje się w działania charytatywne na rzecz potrzebujących domów dziecka.

Celem grudniowej akcji było zebranie wśród pracowników GE Money Banku i Banku BPH, które już wkrótce mają się połączyć, jak największej sumy pieniędzy na rzecz Domu Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie, Domu Dziecka „Ostrzyk” w Ostrzycach, Domu Dziecka w Gnieźnie, Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny w Józefowie k. Warszawy, Domu Dziecka św. Ludwiki w Krakowie oraz Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Mrągowie.

Łącznie dzięki całej akcji wspomniane instytucje otrzymają 104 831,12 zł!

Źródło: GE Money Bank


Tagi: , , , ,