Kredyty

Bankowość elektroniczna Pekao


Bankowość elektroniczna Pekao24 zapewnia stały dostęp do konta niezależnie od miejsca pobytu i pory dnia umożliwiając obsługę rachunków bankowych i inwestycyjnych w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji klienta.

Pekao24 to wygodny i bezpieczny sposób dostępu do rachunków posiadanych w Banku oraz Domu Maklerskim Pekao/Centralnym Domu Maklerskim Pekao S.A. Usługa umożliwia zarządzanie środkami zgromadzonymi na rachunkach przez Internet, telefon i urządzenia mobilne.

  • PekaoInternet oferuje najszerszy zakres informacji i operacji wśród wszystkich serwisów Pekao24. Wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu – w domu lub pracy, możesz zarządzać swoimi rachunkami szybko i wygodnie. 
  • Bankowość Mobilnato serwis Pekao24 umożliwiający obsługę rachunków przez telefon lub inne urządzenie mobilne z dostępem do Internetu poprzez aplikację mobilną lub serwis mobilny.
  • TelePekao jest serwisem dostępnym w ramach usługi Pekao24. Umożliwia zarządzanie rachunkiem za pośrednictwem telefonu z funkcją wybierania tonowego. Serwis TelePekao jest dostępny pod numerami: 800 380 380 lub (42) 683 83 80.
  • Serwis PekaoSMS oferowany w ramach usługi Pekao24 umożliwia zarządzanie rachunkiem za pomocą telefonu komórkowego, przez 24 godziny na dobę. Serwis umożliwia otrzymywanie informacji dotyczących rachunku na zasadzie pytań (wysyła Klient) i odpowiedzi (wysyła Bank).
Warning: Use of undefined constant menubanki - assumed 'menubanki' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/webrange2/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/themes/leonis/banki-page.php on line 67