Kredyty

EFL Portal KlientEFL


Portal KlientEFL jest usługą internetową, pozwalającą klientom Europejskiego Funduszu Leasingowego w szybki sposób kontaktować się z Obsługą Klienta w każdym miejscu i w dowolnym czasie. Serwis daje możliwość całodobowego dostępu do informacji o umowach leasingowych oraz jest nowym kanałem komunikacji z pracownikami EFL.

Portal KlientEFL udostępnia klientom posiadającym umowy leasingu otrzymywać faktury w postaci elektronicznej eFaktura.

Klient posiadający usługę otrzymuje automatyczne powiadomienia SMS lub email o zbliżających się terminach płatności, a także ma dostęp do najważniejszych wniosków dotyczących płatności.

Portal KlientEFL jest idealnym narzędziem wspierającym zarządzanie flotą samochodową. Na portalu dostępne są m.in. informacje o:

  • dokonanych transakcji na poszczególnych Kartach Paliwowych
  • parametrach Karty Paliwowej  (rodzaj paliwa, kwota przyznanego limitu, status karty)
  • dostępnym limicie zakupowym na Karcie Paliwowej

 

Dodatkowo do osoby zarządzającej Kartą Paliwową, Europejski Fundusz Leasingowy wysyła komunikaty o zdarzeniach na karcie (blokady, emisja faktury paliwowej, itp.). 

 

Warning: Use of undefined constant menufundusze - assumed 'menufundusze' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/webrange2/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/themes/leonis/menufundusze-page.php on line 68