Kredyty

Dziecięce marzenia spełnione przez pracowników Kredyt Banku

poleć drukuj

W tym roku aż 205 dzieci ze świetlic środowiskowych we Wleniu, Oświęcimiu, Chojnie, Wyszkowie i Międzyrzecu Podlaskim znajdzie pod choinkami swoje wymarzone prezenty. Ich prośby spisane w listach do Św. Mikołaja spełnili pracownicy Kredyt Banku z całej Polski.

Pracownicy Kredyt Banku już po raz czwarty zaangażowali się w akcję „Qurier Św. Mikołaja”, organizowaną corocznie przez Fundację Przyjaciółka na rzecz potrzebujących dzieci. W ciągu czterech edycji spełnili już łącznie 917 marzeń małych podopiecznych ze świetlic środowiskowych.

Jak co roku w akcji wzięli udział członkowie zarządu, menedżerowie i pracownicy, którzy kupili i przygotowali prezenty. Dzięki ich zaangażowaniu udało się spełnić wiele dziecięcych marzeń m.in. o czapce i rękawiczkach, przyborach szkolnych, rękawicach bramkarskich, stroju do piłki nożnej, gitarze klasycznej, spodniach rurkach czy paczce słodyczy.

Wszystkie upominki zostały wręczone dzieciom osobiście przez pracowników banku podczas świątecznych spotkań w świetlicach między 14 a 20 grudnia 2012r.

Zaangażowanie pracowników Kredyt Banku w ubiegłoroczną świąteczną akcję charytatywną zostało wyróżnione w styczniu 2012 r. nagrodą „Odpowiedzialna Inicjatywa Miesiąca” w konkursie portalu CSR.pl.

Źródło: Kredyt Bank


Tagi: , ,