Kredyty

Promocja Alior Bank w serwisie Groupon.pl

poleć drukuj

Klienci, którzy wcześniej nie korzystali z usług bankowych oferowanych przez Alior Bank, mogą skorzystać z kuponu, dostępnego w serwisie Groupon.pl. który upoważnia do otwarcia konta osobistego z premią 100 zł oraz możliwość udziału w atrakcyjnym Programie Rekomendacyjnym.

Aby otworzyć rachunek, wystarczy „kupić” darmowy kupon, wypełnić specjalny wniosek internetowy i podpisać umowę. Można to zrobić osobiście w oddziale Alior Banku, przez internet lub za pośrednictwem kuriera. Jeżeli umowa zawierana jest przez internet bez pomocy kuriera, wówczas wymagany jest przelew na symboliczną kwotę, zrealizowany z rachunku klienta w innym banku. Aby dodatkowo otrzymać 100 zł premię, należy spełnić dodatkowe warunki: otrzymać na nowe konto 1000 zł i dokonać przynajmniej jednej transakcji kartą, wydaną do konta.

Po raz kolejny użytkownicy serwisu mogą skorzystać z promocji oferowanej przez Alior Bank. Możliwość założenia konta osobistego wiąże się dodatkowymi przywilejami, jak np. pakiety Assistance i Concierge , a do tego otrzymanie 100 zł premii na dobry początek. Klienci Alior Banku, którzy mają konto osobiste, mogą przystąpić do Programu Rekomendacyjnego, który pozwoli uzyskać wynagrodzenie za polecanie produktów banku znajomym – nawet 1000 zł za jedną skuteczną rekomendację – mówi Paweł Gierasiński, Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej w Alior Banku.

Nowi klienci banku będą oczywiście mogli korzystać ze wszystkich przywilejów, oferowanych w standardzie z kontem osobistym Alior Banku, takich jak:

  • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
  • bezpłatne przelewy internetowe,
  • w pełni funkcjonalna bankowość mobilna,
  • przelewy natychmiastowe do innych banków,
  • lokata nocna, na której połowa środków z konta zarabia każdej nocy 4% w skali roku,
  • bezpłatne pakiety usług assistance „Pomocni Fachowcy” oraz concierge „Osobisty Asystent” (w przypadku wpływu na konto w wysokości 2 tys. zł miesięcznie lub otrzymywania na nie wynagrodzenia).

 

źródło: Alior Bank


Tagi: , , ,