Kredyty

Sygma Bank otwiera placówkę we Wrocławiu

poleć drukuj

Sygma Bank, do tej pory znany głównie z finansowania/kredytowania zakupów dokonywanych w sieciach handlowych otworzył dzisiaj swoją placówkę we Wrocławiu. To pierwsza placówka Sygma Banku na Dolnym Śląsku, a trzecia z kolei w całej Polsce. Do tej pory bank był znany głównie ze swojej obecności z ofertą kredytową w punktach sprzedaży sieci handlowych.

Kilka tygodni temu Sygma Bank ogłosił swoją nową strategię, zgodnie z którą ma zamiar uruchomić kilka samodzielnych placówek bankowych w miastach o dużym potencjale (patrz: https://www.sygmabank.pl/biuro-prasowe/. Sygma Bank nie rezygnuje ze współpracy z sieciami handlowymi, kolejne otwarcia placówek uzupełniają jego obecność w miejscach, w których klienci dokonują zakupów i mają na celu wzmocnienie sieci dystrybucji produktów finansowych oraz pozwolą klientom na załatwianie różnych spraw związanych z kredytami i ubezpieczeniami.

Klienci odwiedzający placówkę we Wrocławiu będą mogli zatem otrzymać ofertę konkretnego produktu finansowego (karta kredytowa, kredyt gotówkowy, ubezpieczenie), wpłacić pieniądze tytułem spłaty rat, wypłacić środki z uruchomionego kredytu, a także złożyć dyspozycje i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania związane z działalnością i ofertą Sygma Banku.

Placówka we Wrocławiu została uruchomiona na ul. Ruskiej, kilkadziesiąt metrów od serca Wrocławia – Rynku Starego Miasta.

„Trzy tygodnie po otwarciu naszej pierwszej samodzielnej placówki w Toruniu mamy przyjemność ogłosić otwarcie kolejnej, tym razem we Wrocławiu. Można nas będzie znaleźć w samym centrum miasta. Ulica Ruska to adres doskonale znany mieszkańcom Wrocławia i regionu. Tak, jak zapowiadaliśmy, chcemy być obecni z naszą ofertą kredytową nie tylko w sieciach handlowych zarządzanych przez naszych partnerów biznesowych, ale i w miastach, w których widzimy potencjał rozwoju. Oczywiście już wkrótce kolejne otwarcia – można nas będzie znaleźć w kilku miastach południowej Polski. Już teraz zapraszamy do Sygma Banku we Wrocławiu, nasz dokładny adres to ul. Ruska 64.” – powiedział Krzysztof Komosa, Zarządzający Sprzedażą w Sygma Banku.

Do końca czerwca na mapie Polski pojawią się kolejne placówki Sygma Banku, zlokalizowane w południowej Polsce. Podobnie jak we Wrocławiu, znajdą się one w doskonale położonych i prestiżowych miejscach miast.

Źródło: Sygma Bank


Tagi: ,