Kredyty

Sygma Bank otwiera placówkę w Kielcach

poleć drukuj

Sygma Bank, jeden z liderów rynku kredytów konsumenckich w Polsce, znany do tej pory głównie z obecności ze swoją ofertą kredytową w sieciach handlowych, ogłosił niedawno nową strategię rozwoju. Zgodnie z nią chce być bliżej swoich aktualnych i potencjalnych klientów i otwiera swoje kolejne placówki w wybranych miastach Polski.

Dwa tygodnie temu Sygma Bank otworzył swoją pierwszą samodzielną placówkę bankową. Na lokalizację wybrano Stare Miasto w Toruniu, a bank ogłosił otwarcie jako początek realizacji swojej nowej strategii. Nie rezygnując ze współpracy z wielkimi sieciami handlowymi, Sygma Bank chce być bliżej swoich obecnych i przyszłych klientów, stąd kolejne otwarcie, tym razem w Kielcach. Placówki Sygma Banku wzmocnią sieć dystrybucji produktów finansowych oraz pozwolą klientom na załatwianie różnych spraw związanych z kredytami. Klient odwiedzający placówkę będzie mógł zatem otrzymać ofertę konkretnego produktu finansowego (karta kredytowa, kredyt gotówkowy, ubezpieczenie), wpłacić pieniądze tytułem spłaty rat, wypłacić środki z uruchomionego kredytu, a także złożyć dyspozycje i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania związane z działalnością i ofertą Sygma Banku.

Placówka w Kielcach została uruchomiona w samym centrum miasta, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego, na ul. Sienkiewicza.

„Dwa tygodnie po otwarciu naszej pierwszej samodzielnej placówki w Toruniu mamy przyjemność ogłosić otwarcie kolejnej, tym razem w Kielcach. Podobnie jak w Toruniu, można nas będzie znaleźć w samym centrum miasta. Ulica Sienkiewicza to adres doskonale znany mieszkańcom Kielc i regionu. Tak, jak zapowiadaliśmy, chcemy być obecni z naszą ofertą kredytową nie tylko w sieciach handlowych zarządzanych przez naszych partnerów biznesowych, ale i w miastach, w których widzimy potencjał rozwoju. Oczywiście już wkrótce kolejne otwarcia – można nas będzie znaleźć w kilku miastach południowej Polski. Już teraz zapraszamy do Sygma Banku w Kielcach, nasz dokładny adres to ul. Sienkiewicza 37.” – powiedział Krzysztof Komosa, Zarządzający Sprzedażą w Sygma Banku.

Z myślą o klientach szukających bezpośredniego kontaktu z bankiem w swojej najbliższej okolicy Sygma Bank przygotował osobną sekcję na ich temat na swojej stronie internetowej: https://www.sygmabank.pl/placowki.

W ciągu następnych kilku tygodni pojawią się kolejne placówki Sygma Banku. Kolejne otwarcia szykowane są w dużych miastach południowej Polski. Podobnie jak w Toruniu i Kielcach, na lokalizacje wybrano prestiżowe miejsca, znane i licznie odwiedzane przez mieszkańców i przyjezdnych.

Źródło: Sygma Bank


Tagi: ,