Kredyty

Produkty Alior Banku docenione przez internautów i ekspertów

poleć drukuj

Alior Bank okazał się bezkonkurencyjny w tegorocznej edycji plebiscytu „Złoty Bankier” organizowanego przez Bankier.pl i PayU SA, w którym internauci i eksperci wybrali najlepsze produkty i usługi bankowe na polskim rynku. Bank otrzymał aż siedem z dwunastu przyznanych nagród, w tym najbardziej prestiżową – tytuł „Złoty Bank 2012”.

Alior Bank otrzymał statuetki zarówno w kategoriach produktowych „Najlepszy kredyt gotówkowy” oraz „Najlepsze konto firmowe dla przedsiębiorcy internetowego”,
jak i w kategoriach specjalnych. Alior Bank, który łącznie uzyskał najwięcej głosów internautów, otrzymał tytuł „Złotego Banku 2012”, został także zwycięzcą w kategorii „Innowacja Finansowa Roku 2012” za wprowadzenie na rynek Alior Sync – pierwszego, wirtualnego banku nowej generacji. Nagrodę „Osobowość Roku” otrzymał natomiast Wojciech Sobieraj, prezes Alior Banku.

Wirtualny Alior Sync potwierdził pozycję najlepszego i najnowocześniejszego na rynku banku internetowego zwyciężając w kategoriach „Najlepsze konto osobiste dla internauty” oraz „Najlepsza bankowość mobilna”.

„Rok 2012 był dla Alior Banku czasem dynamicznego rozwoju i realizacji nowych, innowacyjnych projektów. Jednym z nich było stworzenie pierwszego wirtualnego banku Alior Sync. Przyznane nagrody są dowodem, że zarówno internauci, jak i eksperci zgodnie docenili podjęty przez nas wysiłek oraz jego efekty.” – powiedział Wojciech Sobieraj, prezes Zarządu Alior Banku. „Przy tej okazji szczególnie dziękuję klientom za zaufanie, jakim nas obdarzyli i obiecuję, że potraktujemy je jako motywację do dalszego rozwoju.” – dodał Wojciech Sobieraj.

W konkursie „Złoty Bankier 2012”, organizowanym przez Bankier.pl i PayU SA, oferty banków oceniane były w ośmiu kategoriach produktowych oraz czterech kategoriach specjalnych. Najlepsze produkty bankowe wybierali internauci w głosowaniu online. Nagrody specjalne za „Najbardziej innowacyjny produkt 2012” oraz za „Osobowość Roku” przyznawała kapituła konkursu złożona z ekspertów, w tym analityków i czołowych dziennikarzy finansowych.

Źródło: Alior Bank


Tagi: , , ,