Kredyty

Kampania reklamowa nowej oferty rachunku dla firm w Alior Banku

poleć drukuj
Wystartowała kampania telewizyjna „Rachunku Gotówkowego” dla przedsiębiorców. Reklama promuje zalety usługi, w tym darmowe wpłaty i wypłaty w kasach Banku, bezpłatne prowadzenie rachunku oraz bezpłatne przelewy krajowe i zagraniczne.

Najnowszy 15-sekundowy spot przygotowany na potrzeby kampanii emitowany jest
w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych: TVN, TVP1, TVN7, TV4 i TVP Info oraz w najlepiej dopasowanych do grupy docelowej stacjach tematycznych: TVN24, TVN Turbo, Polsat Sport, Polsat News, Polsat2, Puls, Discovery, Animal Planet, Ale Kino, Canal+Sport, Planete, National Geographic, Kino Polska, AXN Sci-Fi, Zone Europa. Spot można również obejrzeć na kanale YouTube Alior Banku pod adresem http://www.youtube.com/aliortv.

„Przedsiębiorcy niechętnie zmieniają konta firmowe i najczęściej nawet takiego działania nie rozważają. Akceptują status-quo i nie wierzą, że cokolwiek zyskają na zmianie banku. To ogromna bariera i wyzwanie z którym zmierzy się nasza kampania” – powiedział Bartosz Niemaczek, Menedżer ds. Zarządzania Marką w Alior Banku

Intensywną promocję w telewizji nowej oferty rachunku dla firm poprzedziła taktyczna emisja reklam w prasie, obejmująca akcje specjalne w ogólnopolskich dziennikach m.in. „Fakt” i „Super Express.” Równolegle prowadzona była kampania w radiu.  Spoty promujące „Rachunek Gotówkowy” były emitowane w stacjach najlepiej dopasowanych do grupy docelowej m.in. RMF FM i Programie 3 Polskiego Radia.  

Oferta „Rachunku Gotówkowego” jest również wspierana silną komunikacją w Internecie. Kampania obejmuje najbardziej popularne portale, strony dedykowane przedsiębiorcom, reklamy kontekstowe w wyszukiwarce Google oraz e-mailingi. Na potrzeby kampanii został również przygotowany specjalny microsite dostępny pod adresem http://www.rachunek.aliorbank.pl

Za przygotowanie kreacji kampanii odpowiada Agencja PZL, media zaplanował i zakupił Dom Mediowy Maxus.

Źródło: Alior Bank


Tagi: , , , , ,