Kredyty

Posiadacze Konta z Lwem w ING Banku Śląskim mogą wziąć udział w loterii

poleć drukuj

ING Bank Śląski zaprasza klientów do udziału w loterii „Biało-czerwoni przez cały rok”. Osoby, które dokonają transakcji bezgotówkowych kartą od 1 marca do 31 maja br. mają szanse wygrać atrakcyjne nagrody.  

Loteria skierowana jest do klientów indywidualnych ING Banku Śląskiego, którzy są posiadaczami Konta z Lwem korzystającymi z bankowości elektronicznej ING BankOnLine. Aby wziąć udział w loterii należy w okresie jej trwania zarejestrować swój udział na stronie www.ingbank.pl/2012 oraz dokonać przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą wydaną do rachunku Konto z Lwem w PLN o wartości co najmniej 10 zł. Każda transakcja bezgotówkowa stanowi jeden los na loterii. Na zwycięzców czeka aż 6 036 nagród w postaci 3 rodzajów koszulek z limitowanej biało-czerwonej kolekcji sportowej, po 2012 w każdym losowaniu.

Losowanie nagród odbędzie się w następujących terminach:

  • 13.04.2012 r. – w pierwszym losowaniu wezmą udział losy, które zostały przyznane na podstawie transakcji dokonanych w dniach od 1 marca do 31 marca br.,
  • 14.05.2012 r. – w drugim losowaniu wezmą udział losy, które zostały przyznane na podstawie transakcji dokonanych w dniach od 1 kwietnia do 30 kwietnia br.,
  • 13.06.2012 r. – w trzecim losowaniu wezmą udział losy, które zostały przyznane na podstawie transakcji dokonanych w dniach od 1 maja do 31 maja br.

 

Źródło: ING Bank Śląski


Tagi: , , , , ,