Kredyty

Pakiet ekologiczny dla firm od BOŚ

poleć drukuj

Bank Ochrony Środowiska S.A. wprowadził do oferty nowy produkt – Pakiet Ekologiczny. Jest to produkt skierowany do firm, które: prowadzą działalność związaną z ochroną środowiska, podejmują zadania wspomagające ten obszar oraz są zainteresowane nowoczesną obsługą finansów firmy, korzystnym kredytowaniem i prowadzą pełną rachunkowość.

W ramach Pakietu Ekologicznego klient otrzymuje: bezpłatne doradztwo ekologiczne – (bank dostosowuje rodzaj finansowania do profilu działalności firmy i potrzeb inwestycyjnych), rachunek bieżący w złotych z dostępem do bankowości internetowej BOŚBank 24 iBOSS, Kartę Maestro Business, token DigiPass oraz bezpieczny podpis elektroniczny w specjalnej cenie.

Korzyści:
– obniżenie kosztów – niższe opłaty w pakiecie niż poza nim
– oszczędność czasu dzięki możliwości zarządzania finansami z dowolnego miejsca przez 24h na dobę bez konieczności odwiedzania placówki banku
– bezpieczne dokonywanie transakcji dzięki podpisowi elektronicznemu
– dostęp do profesjonalnego doradztwa w zakresie finansowania projektów proekologicznych
– preferencje cenowe w specjalnej EKO ofercie kredytowej – w pierwszym roku kredytowania marża niższa o 50% w przypadku kredytu obrotowego oraz brak prowizji przygotowawczej przy kredycie inwestycyjnym i pożyczce hipotecznej.

Wraz w wprowadzeniem produktu bank organizuje konkurs dla klientów, którego celem jest nagrodzenie postaw i działań proekologicznych, które wpływają na poprawę środowiska naturalnego.


Tagi: