Kredyty

Koncert Linkin Park z Bankiem Millennium

poleć drukuj

Bank Millennium rozpoczyna konkurs dla wszystkich posiadaczy Konta Osobistego Student – nagrodą jest pięć wyjazdów dla dwóch osób na koncert Linkin Park w Lizbonie, który odbywa się w ramach festiwalu Rock in Rio.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy dokończyć zdanie „Przychodzi student do banku…” i wysłać smsem pod wskazany w regulaminie konkursu numer. Spośród nadesłanych zgłoszeń, jury pod przewodnictwem prof. Jerzego Bralczyka wybierze pięć najciekawszych, a ich autorzy spędzą niezapomniany rockowy weekend w stolicy Portugalii. Oprócz podwójnych biletów na koncerty – m.in. Linkin Park, Bank Millennium zapewni laureatom konkursu przelot oraz nocleg w czterogwiazdkowym hotelu. Zwycięzcy otrzymują bilet na jeden z dni festiwalu Rock in Rio – 6 czerwca, który uprawnia do udziału we wszystkich koncertach odbywających się w tym terminie, m.in. Linkin Park, The Offspring, Muse, Kaiser Chiefs.

Osoby, które nie posiadają Konta Osobistego Student, mogą je założyć przez Internet, odwiedzając stronę www.bankmillennium.pl. Na stronie jest również dostępny pełny regulamin konkursu.

Konto Osobiste Student jest oferowane obecnie na promocyjnych warunkach:
– Przez rok, dla pierwszych 500 osób, karta Euro<26, zapewniająca tysiące zniżek w Polsce i całej Europie bez opłat - Założenie konta bez żadnych opłat - Przez rok brak opłat za prowadzenie konta


Tagi: