Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Turniej golfowy kobiet sponsorowany przez Deutsche Bank | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Turniej golfowy kobiet sponsorowany przez Deutsche Bank

poleć drukuj

W najbliższy poniedziałek, 21 maja, rozpocznie się kolejna, 6 już edycja, międzynarodowego golfowego turnieju dla kobiet – Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. W trakcie 2-dniowych rozgrywek blisko 100 uczestniczek zmierzy się ze sobą o tytuł Mistrzyni turnieju, którego partnerem, od początku istnienia projektu,  jest Deutsche Bank.

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to turniej wyłącznie dla pań. Jest to najbardziej prestiżowe kobiece wydarzenie golfowe w Polsce. Przez dwa dni zawodniczki będą konkurować na 18-dołkowym mistrzowskim polu golfowym Mazury Golf & Country Club w Naterkach koło Olsztyna. Turniej ma charakter międzynarodowy.

Deutsche Bank jest partnerem wydarzenia od samego początku, czyli od roku 2007. Równocześnie bank jest sponsorem jednej z głównych nagród turnieju. Zwyciężczyni Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup otrzyma od Deutsche Bank PBC nagrodę specjalną – wyjazd wraz z osobą towarzyszącą na finał Deutsche Bank Ladies’ Swiss Open 2013, jednego z największych i najbardziej prestiżowych turniejów europejskich dla kobiet, który jest częścią cyklu Ladies European Tour. Od wielu lat, co roku, malowniczo położone pole Golf Gerre Losone w Szwajcarii staje się miejscem, gdzie rywalizują najlepsze światowe golfistki.

Źródło: Deutsche Bank


Tagi: , , , , ,