Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Zmiany w ofercie dla firm Banku Ochrony Środowiska | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Zmiany w ofercie dla firm Banku Ochrony Środowiska

poleć drukuj

Bank Ochrony Środowiska wprowadza nowe zmiany w dotychczasowej ofercie dla przedsiębiorstw. Są to produkty dla przedsiębiorców: dwa nowe konta oraz ulepszona odsłona dotychczasowego rachunku. Od lutego firmy, które rozpoczynają działalność w oparciu o pełną księgowość, dostaną w BOŚ Banku rachunek bieżący za darmo przez 18 miesięcy.

Pierwszą nową propozycją jest Konto Wyjątkowe Biznes Start. Produkt skierowany jest do przedsiębiorstw, które rozpoczynają działalność lub działających nie dłużej niż rok. Konto charakteryzuje się brakiem opłat za prowadzenie rachunku i bezpłatnymi przelewami krajowymi zlecanymi drogą elektroniczną. Promocja trwa 18 miesięcy. Po tym okresie miesięczna opłata za rachunek wyniesie 14 zł, za przelew krajowy zlecony drogą elektroniczną 1,40 zł. Przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego będą darmowe nawet po okresie promocyjnym. 

– Nowa oferta rachunków jest skierowana do firm działających w oparciu o pełną księgowość przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy. Przygotowaliśmy ją z myślą o przedsiębiorstwach, którym zależy na ograniczeniu kosztów za prowadzenie rachunku oraz opłat związanych z przelewami krajowymi zlecanymi drogą elektroniczną – mówi Krzysztof Telega, Wiceprezes Zarządu BOŚ Banku.

Również małe i średnie firmy, mogą skorzystać z uaktualnionego Konta Wyjątkowego Biznes (49 zł miesięcznie). Bank wprowadził do oferty Konto Wyjątkowe Biznes Plus (99 zł miesięcznie). Zarówno w pierwszym jak i w drugim przypadku klient korzysta z niskiej ceny przelewów krajowych realizowanych za pośrednictwem Internetu (odpowiednio 0,95 zł i 0,45 zł). Otrzymuje też dostęp do systemu bankowości elektronicznej BOŚBank24 iBOSS, bezpłatne przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego oraz dwa pierwsze tokeny w cenie opłaty za prowadzenie rachunku.

W miarę wzrostu potrzeb rachunki można rozbudować o dodatkowe moduły poszerzające ich funkcjonalność. W przypadku Konta Wyjątkowego Biznes dołożenie dodatkowych usług w oparciu o dostępne moduły kosztuje po 20 zł za każdy. Co otrzymuje się w zamian? Na przykład sięgając po moduł FX (transakcje wymiany walut) klient dostaje 2 dodatkowe rachunki w dowolnej walucie, niższą opłatę za przelew zagraniczny SWIFT, SEPA oraz przelew przychodzący SWIFT.

Przedsiębiorca korzystający z oferty Konta Wyjątkowego Biznes Plus, w ramach podstawowej opłaty za prowadzenie rachunku, od razu może korzystać bezpłatnie z dwóch modułów – rozliczeniowego oraz FX. Moduły te uprawniają Klienta do prowadzenia czterech rachunków pomocniczych bez opłat, otrzymuje dwie karty płatnicze bez opłat oraz obowiązują go niższe opłaty za przelewy zagraniczne.

Firmy działające w oparciu o pełną księgowość co najmniej od 12 miesięcy i posiadające rachunek firmowy w BOŚ Banku mogą korzystać także z wielu propozycji kredytowych, które pozwolą zachować płynność finansową lub umożliwią szybkie finansowanie nowych projektów. Takim rozwiązaniem jest „Finansowanie od ręki”, gdzie klient otrzymuje dostęp do kredytu odnawialnego w rachunku bieżącym, kredytu obrotowego odnawialnego w rachunku kredytowym, kredytu obrotowego nieodnawialnego oraz gwarancji bankowej. Natomiast firmy borykające się z problemami związanymi z odroczonymi terminami płatności mogą skorzystać z usług faktoringowych banku (platforma BOŚFaktor), które w znacznym stopniu dedykowane są dla przedsiębiorstw z obszaru MSP.

źródło: BOŚ


Tagi: , , ,