Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Większy portfel klientów firmowego konta oszczędnościowego

poleć drukuj

Klienci Citi Handlowy w ciągu kilku miesięcy zgromadzili na Firmowym Koncie Oszczędnościowym środki o wartości ponad 20 milionów złotych.

Firmowe Konto Oszczędnościowe wprowadzone w lutym łączy w sobie najlepsze cechy rachunku bieżącego oraz lokaty. Ten produkt stworzono z myślą o firmach z rocznym obrotem do 8 mln zł, które chcą wpłacać i wypłacać zdeponowane pieniądze w dowolnym momencie nie tracąc odsetek.

„Myślę, że te liczby są najlepszym dowodem na to, że klienci doceniają nasz produkt. Dużym atutem tego rozwiązania jest zwolnienie środków z opodatkowania, dzięki czemu do kieszeni klienta trafia pełna kwota odsetek – uważa Katarzyna Przybyła, Dyrektor Biura Zarządzania Produktami CitiBusiness.

Oprocentowanie Firmowego Konta Oszczędnościowego w zależności od salda to 4, 65% dla kwoty powyżej 50 tyś zł albo 3,65% w przypadku salda do 50 tyś zł. Odsetki na Firmowym Koncie Oszczędnościowym kapitalizowane są codziennie, a podstawą oprocentowania jest zawsze całość środków, co dodatkowo uatrakcyjnia ofertę.


Tagi: