Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Większy portfel klientów firmowego konta oszczędnościowego | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Większy portfel klientów firmowego konta oszczędnościowego

poleć drukuj

Klienci Citi Handlowy w ciągu kilku miesięcy zgromadzili na Firmowym Koncie Oszczędnościowym środki o wartości ponad 20 milionów złotych.

Firmowe Konto Oszczędnościowe wprowadzone w lutym łączy w sobie najlepsze cechy rachunku bieżącego oraz lokaty. Ten produkt stworzono z myślą o firmach z rocznym obrotem do 8 mln zł, które chcą wpłacać i wypłacać zdeponowane pieniądze w dowolnym momencie nie tracąc odsetek.

„Myślę, że te liczby są najlepszym dowodem na to, że klienci doceniają nasz produkt. Dużym atutem tego rozwiązania jest zwolnienie środków z opodatkowania, dzięki czemu do kieszeni klienta trafia pełna kwota odsetek – uważa Katarzyna Przybyła, Dyrektor Biura Zarządzania Produktami CitiBusiness.

Oprocentowanie Firmowego Konta Oszczędnościowego w zależności od salda to 4, 65% dla kwoty powyżej 50 tyś zł albo 3,65% w przypadku salda do 50 tyś zł. Odsetki na Firmowym Koncie Oszczędnościowym kapitalizowane są codziennie, a podstawą oprocentowania jest zawsze całość środków, co dodatkowo uatrakcyjnia ofertę.


Tagi: