Kredyty

Pożyczka hipoteczna w Citi Handlowy dla wybranych grup zawodowych

poleć drukuj

Citi Handlowy stworzył specjalną ofertę pożyczki, którą kieruje do wybranych grup zawodowych. Produkt charakteryzuje się 2,5 proc. marżą przy 1,0 proc. prowizji. Warunkiem, który musi zostać spełniony jest: zatrudnienie na umowę o pracę lub wykonywanie jednego z podanych na liście zawodów (m.in. lekarz, prawnik, architekt).

O przyznaniu pożyczki decydują systematyczne wpłaty na rachunek oraz aktywność klienta w obszarze innych produktów bankowych

„Wytrwale podążamy za przyjętą polityką strategiczną w zakresie rozwoju oferty produktów hipotecznych, mówi Katarzyna Przybyła, Dyrektor Biura Produktów Hipotecznych Citi Handlowy. – Modyfikujemy jej zakres wprowadzając nowe propozycje ze szczególnym uwzględnieniem zmian zachodzących w tej dziedzinie na rynku. Stąd nasz najnowszy produkt, który daje dostęp do gotówki w atrakcyjnej cenie i tym samym alternatywę wobec innych źródeł finansowania dowolnie określonego przez klienta celu.”

Nowa pożyczka hipoteczna dostępna jest od 16 stycznia. Z oferty mogą skorzystać osoby wykonujące zawód: lekarza, architekta, księgowego, prawnika, geodety, stomatologa, protetyka, weterynarza, inżyniera budownictwa, farmaceuty, informatyka, tłumacza przysięgłego, rzeczoznawcy majątkowego, zarządcy nieruchomości, komornika sądowego, właściciela aptek, optyka. Mogą starać się o nią również osoby niewykonujące wyżej wymienionych zawodów, ale zatrudnione na umowę o pracę.

Maksymalna kwota pożyczki hipotecznej wynosi 300 000 zł, do wysokości 70% wartości nieruchomości, przy marży na poziomie 2,5 proc. i zaledwie 1,00 proc. prowizji. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel. Maksymalny czas spłaty kredytu to 20 lat. O jej uzyskanie mogą starać się klienci o regularnych wpływach na konto osobiste w Citi Handlowy oraz dysponujący przynajmniej jednym z produktów banku (np. kartą kredytową).  

źródło: Citi Handlowy


Tagi: , , ,