Kredyty

200% dodatkowych odsetek za przelew na konto w Toyota Bank

poleć drukuj

Wszyscy, którzy zdecydują się przelewać swoje pensje na jedno z kont w Toyota Bank, otrzymają 200% dodatkowych odsetek na koncie osobistym.

Przelew wynagrodzenia na bankowe konto, czy to na zwykły ROR, czy np. na konto oszczędnościowe, jest jedną z podstawowych usług, z których korzysta przeciętny klient banku. Jak się jednak okazuje, nawet na tej powszechnej czynności, klienci mogą zyskać dodatkowe profity. Toyota Bank wprowadził właśnie promocję, w której wszyscy klienci, którzy zdecydują się na przelew chociażby 1 tys. zł wynagrodzenia miesięcznie i będą aktywnie korzystać z kart płatniczych banku, otrzymają dodatkowe 200% wartości odsetek w danym miesiącu.

– Chcemy nagradzać naszych klientów za każdą aktywność, do której wykorzystują usługi Toyota Bank. Także za te, które wydają się oczywiste. Z doświadczenia wiemy, że tego typu inicjatywy budują długotrwałe relacje z klientami, którzy zostają z nami na dłużej –mówi Bartosz Suchecki, Kierownik ds. Rozwoju Produktów w Toyota Bank.

Dodatkowe odsetki będą naliczane do średniomiesięcznego salda do wartości 4 tys. zł. Aby skorzystać z promocji wystarczy posiadać lub założyć konto w Toyota Bank i zarejestrować się telefonicznie lub przez SMS. Dodatkowe odsetki będą naliczane do końca 2013 roku.

Źródło: Toyota Bank Polska


Tagi: , , ,