Kredyty

10% więcej odsetek na lokacie w Toyota Bank

poleć drukuj

Klienci Toyota Bank, którzy założą 13-dniową lokatę Plan depozytowy +19 wraz z roczną lokatą e-Gol, która gwarantuje ochronę kapitału przed inflacją, otrzymają 10% więcej odsetek z krótkoterminowego depozytu.

Nowa promocja banku 10% więcej odsetek pozwala na uzyskanie wyższego oprocentowania na Planie depozytowym +19. Premię w wysokości 10% wartości odsetek brutto otrzymają klienci, którzy do 23 września 2013 wraz z Planem depozytowym +19 założą lokatę e-Gol. Dzięki promocji oprocentowanie Planu depozytowego może wzrosnąć z 6% do 6,6%.

Równocześnie klienci Toyota Bank mogą liczyć na ochronę realnej wartości swojego kapitału na lokacie e-Gol, której oprocentowanie depozytu obliczane jest na podstawie wskaźnika rocznej inflacji podawanego przez GUS, który jest ubruttowiony (powiększony o podatek od zysków kapitałowych) oraz dodatkowo powiększony o 0,1 pkt. procentowego. Dzięki takiej konstrukcji nowej lokaty klienci mogą być pewni zysku na lokacie nie tylko po uwzględnieniu inflacji, ale także po uwzględnieniu podatku od zysków kapitałowych.

– Chcemy, aby nasi klienci zawsze otrzymywali ponadprzeciętne warunki zarówno oferty depozytowej, jak i kredytowej. Nowa promocja zachęca do efektywnego oszczędzania w krótkim terminie, przy równoczesnej ochronie kapitału w długim – mówi Bartosz Suchecki, kierownik ds. Rozwoju Produktów w Toyota Bank.

Dla nowych klientów, bank oferuje Konto Enter, które nie wymaga posiadania karty płatniczej, a pozwala na korzystanie z pełnej oferty depozytowej Toyota Bank.

Źródło: Toyota Bank Polska


Tagi: , , ,