Kredyty

INVEST-BANK udostępnia bankowość mobilną IBnet24 lajt

poleć drukuj

W czerwcu 2012 roku INVEST-BANK S.A. udostępnił swoim Klientom nowoczesną bankowości elektroniczną IBnet24. Aktualnie Bank rozszerza zakres swoich usług i oferuje Klientom kolejny kanał umożliwiający zarządzanie finansami – bankowość mobilną IBnet24 w wersji lajt, przygotowaną w HTML5.

Z nowego kanału mogą korzystać wszyscy Klienci, którzy posiadają konto w Banku i mają już udostępniony kanał Internet, bez ponoszenia dodatkowych opłat i bez dodatkowych formalności.

Bankowość mobilna IBnet24 lajt została stworzona z myślą o potrzebach Klienta Banku. Z usługi mobilnej mogą korzystać Klienci detaliczni, jak również Klienci korporacyjni.
Korzystanie z IBnet24 lajt na urządzeniu mobilnym nie wymaga instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania. Poruszanie się po serwisie jest maksymalnie uproszczone i intuicyjne, a wykorzystywanie pamięci urządzenia mobilnego minimalne.

IBnet 24 lajt pozwala między innymi w dowolnym miejscu i czasie:
· uzyskać informacje o swoich rachunkach, przypisanych do nich kartach płatniczych
oraz historii transakcji,
· wykonać przelew na dowolny rachunek,
· zakładać lokaty,
· zasilać konto telefonu na kartę,
· przeglądać wiadomości wysyłane z Banku w ramach IBnet24.

IBnet24 w wersji lajt dedykowana jest na telefony i tablety obsługujące technologię HTML5, CSS oraz JavaScript, przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa korzystania z lekkiej wersji serwisu.

Źródło: INVEST-BANK S.A.


Tagi: , ,