Kredyty

Nowy rachunek oszczędnościowy dla firm w ING Banku Śląśkim

poleć drukuj

ING Bank Śląski wprowadził do oferty rachunek oszczędnościowy OKO Business dla klientów korporacyjnych. Rachunek ten umożliwia lokowanie nadwyżek finansowych w bardzo elastyczny sposób, gwarantując jednocześnie wyższe niż dotychczas oferowane oprocentowanie.

Nowy produkt w naszej ofercie jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony klientów na możliwość elastycznego lokowania nadwyżek finansowych na wyżej oprocentowanym rachunku. Oczekujemy, że dzięki OKO Business ilość środków powierzonych nam przez klientów korporacyjnych będzie jeszcze większa niż dotychczas – powiedział Michał Bolesławski, członek Zarządu ING Banku Śląskiego odpowiedzialny za ofertę korporacyjną. 

OKO Business to oprocentowany rachunek oszczędnościowy w PLN, służący do lokowania nadwyżek finansowych, z oprocentowaniem na poziomie 3,75%, niezależnie od kwoty salda na rachunku. Nowy produkt jest skierowany do klientów korporacyjnych posiadających rachunek bieżący w PLN oraz dostęp do systemu bankowości elektronicznej ING BusinessOnLine. Otwarcie i prowadzenie rachunku OKO Business wynosi 0 zł. Pierwszy przelew elektroniczny w miesiącu na rachunek własny prowadzony w ING Banku Śląskim jest bezpłatny, za każdy kolejny opłata wynosi 50 zł.

Źródło: ING Bank Śląski


Tagi: , , ,