Kredyty

Kolejna otwarta placówka w Koninie według nowego projektu BNP Paribas Bank

poleć drukuj

BNP Paribas Bank Polski otwiera kolejną placówkę zaprojektowaną według projektu nowego modelu oddziału. 100 klientów, którzy jako pierwsi skorzystają z oferty oddziału w Koninie czekają kupony o wartości 100 zł oraz atrakcyjnie oferta lokaty.

31 stycznia BNP Paribas Bank otworzy swój nowy oddział w Koninie przy ul. Chopina 23. Jest to pierwsza z trzydziestu placówek, które bank otworzy w Polsce. Zaprojektowane zostały zgodnie z nowym modelem oddziału. Od lipca 2011r. bank otworzył już dwanaście takich oddziałów. W Koninie funkcjonuje również druga placówka BNP Paribas Banku, przy ul. Północnej 2.

Dla 100 pierwszych klientów, którzy skorzystają z oferty nowo otwartej placówki w Koninie bank przygotował bony podarunkowe Pass Sodexo o wartości 100 zł. Promocja „Bon na dobry początek” będzie trwać przez pierwszych 100 dni kalendarzowych, licząc od dnia uruchomienia nowego oddziału, lub do wyczerpania puli nagród. Dodatkowo, na klientów, którzy odwiedzą nowy oddział czeka lokata „Super Zysk” oprocentowana na poziomie 7 proc.

Nowe standardy wprowadzone przez BNP Paribas obejmują jednolitą kolorystykę, aranżację, wykończenie i funkcjonalność. Nowe placówki wyposażone są w stanowiska doradcze i doradczo-transakcyjne, pokój obsługi klienta, strefę 24 – w zależności od oddziału – wpłatomat i wrzutnię nocną.

– Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się otworzyć kolejną placówkę BNP Paribas Banku w Koninie. Oddział znajduje się w prężnie rozwijającej się dzielnicy miasta – Zatorze – i na pewno spełni oczekiwania klientów, zarówno nowych jak już obecnych – tłumaczy Maciej Kirski, dyrektor regionu linii biznesowej retail banking regionu zachodniego w BNP Paribas Banku. Oddziały bankowe pełnią niezwykle istotną rolę dla wymagających klientów indywidualnych i firmowych. Liczy się nowoczesność i funkcjonalność. Niedługo nastąpi zmiana nasza pierwsza placówka w Koninie. Dzięki temu będziemy mogli przyjąć naszych klientów w ujednoliconych, nowoczesnych i przestronnych oddziałach – dodaje Maciej Kirski.

źródło: BNP Paribas


Tagi: , , ,