Kredyty

eurobank rozpoczyna atrakcyjną promocję kredytów gotówkowych Jeden kredyt  dwie promocje

poleć drukuj

eurobank przygotował dla Klientów specjalną ofertę – każdy, kto zdecyduje się w najbliższych miesiącach na kredyt gotówkowy, będzie mógł skorzystać z dwóch atrakcyjnych promocji jednocześnie. W promocyjnej ofercie oprocentowanie nominalne kredytu zostało obniżone do 5,9%, a dodatkowo Klienci mają możliwość skorzystania z karencji i spłaty pierwszej raty dopiero po 3 miesiącach. Kredyt jest dostępny w 15 minut w placówkach eurobanku w całym kraju. Oferta dotyczy kredytów udzielanych na okres od 3 do 18 rat, na kwoty od 500 zł do 5000 zł. Promocja trwa od 5 października do 31 grudnia 2007 r.

– Jesień, a przede wszystkim okres przedświąteczny to moment, kiedy w domach szczególnie potrzebna jest dodatkowa gotówka. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, przygotowaliśmy więc dla nich specjalną ofertę dokładnie wtedy, kiedy najbardziej im się przyda. Oferta Jeden kredyt – dwie promocje łączy atrakcyjne oprocentowanie z możliwością skorzystania z 2-miesięcznej karencji w spłacie pierwszej raty. To oznacza, że np. potrzebny od ręki kredyt na świąteczne wydatki można będzie zacząć spłacać dopiero w nowym roku, nie obciążając wcześniej domowego budżetu ratami – mówi Tomasz Józefowicz, zastępca dyrektora Departamentu Rozwoju Produktów Bankowych Euro Banku SA.

Oferta podwójnej promocji dotyczy kredytów udzielanych na okres od 3 do 18 rat, na kwoty od 500 zł do 5000 zł. Możliwość 2-miesięcznej karencji pierwszej raty, a więc odroczenia spłaty rat o 3 miesiące, będzie dobrowolna, tzn. Klient będzie mógł wybrać także ofertę standardową, bez karencji spłat odsetek. Dodatkowo, samą możliwością wyboru karencji zostały objęte kredyty do 120 000 PLN. Promocja potrwa od 5 października do 31 grudnia 2007 roku.

Pożyczka eurobanku to produkt zaprojektowany z myślą o wygodzie Klientów – dostępny szybko i przy minimum formalności. Większość Klientów może załatwić wszystkie formalności i otrzymać środki w ciągu 15 minut. Maksymalny czas oczekiwania na gotówkę wynosi 48 godzin dla wyższych kwot kredytów. eurobank nie wymaga kłopotliwych zabezpieczeń i poręczycieli. Dodatkowym udogodnieniem dla Klientów jest możliwość sprawdzenia swojej zdolności kredytowej i złożenia wniosku kredytowego przez telefon przez 7 dni w tygodniu.

Pożyczka jest dostępna we wszystkich placówkach eurobanku usytuowanych przy głównych ulicach miast i w centrach handlowych, otwartych przez 7 dni w tygodniu. Można do nich przyjść rano, po południu i wieczorem, w soboty i w niedziele. W czasie świątecznych zakupów. Nie trzeba już specjalnie iść do banku. Bank spotykamy po prostu na swojej drodze.

Aby zwiększyć wygodę i bezpieczeństwo dokonywania transakcji, wraz z pożyczką każdy Klient może otrzymać od ręki kartę Visa Electron. Umożliwia ona zarówno bezgotówkowe wykorzystanie środków jak i bezpłatne wypłaty gotówki we wszystkich bankomatach eurobanku w całym kraju.

Pożyczkę spłaca się w równych, miesięcznych ratach. Można ją spłacać bez dodatkowych opłat we wszystkich placówkach, a także w wygodnych wpłatomatach eurobanku.


Tagi: