Kredyty

Wyższe oprocentowanie Banku Millennium

poleć drukuj

Bank Millennium podwyższa oprocentowanie Lokaty Progresywnej – produktu depozytowego zapewniającego dostęp do środków przez cały okres trwania lokaty.Bank Millennium zareagował na podwyżkę stóp procentowych NBP z końca czerwca, podnosząc oprocentowanie Lokaty Progresywnej. Lokata Progresywna jest produktem gwarantującym Klientom wysoki zysk – od 6 do 10 % w ostatnim miesiącu – zapewniającym równocześnie stały dostęp do środków z pełnymi odsetkami po każdym miesiącu oszczędzania.

Lokata Progresywna to efektywny sposób oszczędzania – oferuje stałe i z góry określone oprocentowanie przez okres 12 miesięcy. Oprocentowanie rośnie przez cały okres trwania lokaty – od 6 do 10% w ostatnim miesiącu. Średnie oprocentowanie depozytu w skali roku to 6,56 %. Istnieje możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie wraz z pełnymi odsetkami za każdy zakończony okres miesięczny.

Minimalna kwota lokaty to 2000 zł.

Od 7 lipca Bank Millennium podwyższył także oprocentowanie Indywidualnego Konta Emerytalnego w formie rachunku oszczędnościowego do 6%.


Tagi: