Kredyty

Nowa pożyczka w Meritum Bank

poleć drukuj

Meritum Bank wprowadza pożyczkę hipoteczną dla osób fizycznych. Oferta kredytowa przedstawiona klientowi w ciągu pierwszego spotkania z doradcą, a wszystkie formalności związane z ustanowieniem hipoteki przenoszone są na bank.

Dzięki nowej ofercie Meritum Banku klient posiadający nieruchomość będzie mógł uzyskać środki na dowolny cel lub spłacić swoje kredyty w innych bankach. Maksymalna kwota pożyczki to nawet 300 tys. zł, przy czym dla każdego klienta jest określana indywidualnie i zależy od oceny zdolności kredytowej oraz wartości nieruchomości.

Pożyczkobiorca nie musi angażować własnych środków, ponieważ wszystkie opłaty i prowizje są kredytowane. Spłata pożyczki może zostać rozłożona na okres od 2 do 20 lat. Pożyczka udzielana jest w złotówkach, a jej oprocentowanie jest zmienne. Dodatkowo, klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z wcześniejszą spłatą pożyczki oraz kosztów związanych z ubezpieczeniem pożyczki do czasu wpisu hipoteki na rzecz Banku.

W ramach oferty pożyczki hipotecznej klient ma możliwość skorzystania z ubezpieczenia spłaty pożyczki. Dzięki temu klient uzyskuje dodatkowe zabezpieczenie spłaty pożyczki na wypadek całkowitej i trwałej niezdolności do pracy. Składka ubezpieczenia przez pierwsze 36 miesięcy trwania umowy jest kredytowana, a w dalszym okresie jest pobierana wraz z ratą.

Nowa pożyczka hipoteczna dla klientów indywidualnych to kolejna w ostatnim czasie innowacja wprowadzona przez Meritum Bank. Klienci banku jako pierwsi na rynku uzyskali niedawno możliwość sprawdzenia on-line swojej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. Posiadacz konta w Meritum Banku może także on-line negocjować oprocentowanie lokat oraz kursy wymiany walut. Klienci mogą również skorzystać z „Klik kredytu” – kredytu gotówkowego na dowolny cel, udzielanego całkowicie on-line. Dodatkowo, bank wprowadził jeden z najlepiej oprocentowanych na rynku rachunków oszczędnościowych z dzienną kapitalizacją odsetek pod nazwą MeritumKonto Silnie Zarabiające. Każdy klient może otworzyć dowolną liczbę takich rachunków, co nie jest powszechną praktyką w innych bankach.

Źródło: Meritum Bank


Tagi: , ,