Kredyty

Jeszcze przez miesiąc trwa promocja pożyczki w Citi Handlowy

poleć drukuj

Promocja pożyczki w Citi Handlowy trwa do 31 października, jest możliwa w momencie konsolidacji zobowiązań.

Do 31 października klienci, którzy skonsolidują w Citi Handlowy co najmniej jedno zadłużenie z innego banku, zapłacą tylko 1% opłaty przygotowawczej od udzielonej im pożyczki. Dodatkowo, w zależności od wysokości kwoty skonsolidowanych zobowiązań, klienci będą mogli otrzymać nawet o 1% niższe oprocentowanie pożyczki.
Citi Handlowy ruszył z promocją pożyczki konsolidacyjnej, czyli specjalnego kredytu przeznaczonego na spłatę wcześniejszych zobowiązań. Produkt Citi Handlowy to propozycja dla tych, którzy chcą zmniejszyć swoje miesięczne obciążenia wynikające z zaciągniętych kredytów gotówkowych, kredytów samochodowych, pożyczek czy posiadanych kart kredytowych. Konsolidacja zobowiązań, jaką oferuje Citi Handlowy, pozwala na pozbycie się wysokich rat. Klient uzyskuje jedną ratę i to znacznie niższą niż suma wcześniejszych zobowiązań. Tym samym, zyskuje dodatkowe pieniądze na bieżące wydatki. Oprócz redukcji miesięcznych obciążeń, klient poprawia swoją kondycję finansową i zyskuje dodatkowe pieniądze, które może przeznaczyć na dowolny cel.

W okresie od 1 do 31 października pożyczka konsolidacyjna w Citi Handlowy przyznawana jest na promocyjnych warunkach. Każdy klient, który skonsoliduje co najmniej jedno zadłużenie z innego banku, zapłaci tylko 1 % opłaty przygotowawczej od udzielonej pożyczki. Dodatkowo, w zależności od wysokości kwoty konsolidowanych kredytów, klienci będą mogli otrzymać nawet o 1% niższe oprocentowanie pożyczki.

Specjalna oferta „Im więcej konsolidujesz, tym więcej zyskujesz” dostępna jest we wszystkich oddziałach banku, w Internecie i przez telefon.


Tagi: