Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Getin Noble Bank wycofuje z oferty depozyty z jednodniową kapitalizacją | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Getin Noble Bank wycofuje z oferty depozyty z jednodniową kapitalizacją

poleć drukuj

W ciągu najbliższych dni znikną z oferty Getin Noble Bank produkty depozytowe z jednodniową kapitalizacją odsetek. Decyzja ma na celu m.in. dostosowanie oferty produktowej do oczekiwań regulatora rynku.

Rezygnacja z tego depozytu obejmie wszystkie marki oraz kanały dystrybucji należące do banku. Ich miejsce zajmą tradycyjne lokaty o atrakcyjnym oprocentowaniu. Klienci, którzy skorzystają z oferty lokat z jednodniową kapitalizacją odsetek przed jej wycofaniem, otrzymają należne odsetki zgodnie z zapisami umowy.

Dotychczasowa oferta depozytowa Getin Noble Banku, będzie dostępna jeszcze przez kilka dni.  „Lokata 7,5%” dostępna w oddziałach Getin Banku to sześciomiesięczny depozyt, który dzięki codziennej kapitalizacji odsetek i średniemu oprocentowaniu nominalnemu 5,99% w skali roku, to tyle samo co aż 7,5% na tradycyjnej lokacie.

źródło: GETIN Bank


Tagi: , , ,