Kredyty

Citi Bank wyróżniony w konkursie Europrodukt

poleć drukuj

Citi Handlowy jest jednym z laureatów XVII edycji ogólnopolskiego konkursu Europrodukt. Bank został nagrodzony trzema statuetkami w kategorii usługi – poszczególne nagrody przyznano Citi Mobile B2T, Citi Mobile Foto Kasa oraz  multipartnerskiej Karcie Kredytowej Citibank MasterCard World.

Europrodukt przyznawany jest za produkty i usługi firm, charakteryzujących się kompleksową i profesjonalną obsługą klienta oraz wysokim poziomem oferty. Przyznane nagrody są wyrazem uznania za wysiłek włożony w tworzenie sprzyjających warunków dla rozwoju gospodarczego oraz  podjęte przez przedsiębiorstwa inicjatywy gospodarcze i społeczne.

– Jesteśmy zadowoleni, że 2012r. rozpoczął się od tak otrzymania tak wspaniałej nagrody. Kolejne tytuły Europroduktu dla naszych rozwiązań bankowych są zawsze powodem do zadowolenia i swoistym certyfikatem innowacyjności przyznanym przez rynek – powiedziała Sonia Wędrychowicz-Horbatowska, wiceprezes Citi Handlowy.

W tym roku jury konkursu nagrodziło Citi Handlowy za trzy usługi. Citi Mobile B2T to usługa mobilnych płatności przygotowana z wykorzystaniem technologii typu „bump”, która pozwala na przesłanie pieniędzy z konta jednego klienta Citi Handlowy na konto drugiego przez „stuknięcie się” telefonami.

Karta Citibank MasterCard World to pierwsza w Polsce w pełni multibrandowa karta. Oferuje benefity obecne do tej pory w różnych segmentach i rodzajach kart kredytowych: program lojalnościowy, program rabatowy, program cashbackowych). Karta przygotowana z 7 partnerami reprezentującymi liderów różnych kategorii zakupowych daje możliwość zbierania punktów w multibrandowym programie lojalnościowym. Jej posiadacze mogą wymieniać zgromadzone punkty na vouchery na zakup produktów i usług u partnerów programu lub na spłatę części zadłużenia.

Trzecim nagrodzonym produktem jest ostatnia nowość banku, czyli Citi Mobile Fotokasa. Ta unikalna na polskim rynku usługa pozwala na skanowanie fotokodów (2D) z faktur i umożliwia szybką realizację płatności przez system bankowości mobilnej Citi.

Konkurs Europrodukt organizowany jest od 2000 roku przez Polskie Towarzystwo Handlowe Sp. z o.o. Od pierwszej edycji patronem konkursu jest Ministerstwo Gospodarki oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

źródło: Citi Handlowy


Tagi: , , ,