Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Zmiany w ofercie kredytów Banku BGŻ | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Zmiany w ofercie kredytów Banku BGŻ

poleć drukuj

Bank BGŻ usprawnił proces podejmowania decyzji kredytowej oraz uprościł dokumentację wymaganą do złożenia wniosku o kredyt hipoteczny, w wyniku czego czas oczekiwania na decyzję, od momentu złożenia kompletnego wniosku kredytowego do jej wydania, wynosi zaledwie 7 dni.

 

Dodatkowo Bank BGŻ przyznaje środki na dowolny cel w ramach kredytu hipotecznego i budowlanego. Ich kwota może stanowić nawet 30 proc. kwoty przeznaczonej na finansowanie inwestycji.

 

– Klienci, którzy ubiegają się o kredyt hipoteczny i budowlany nie muszą dysponować wkładem własnym. Mogą oni uzyskać aż do 100 proc. wartości nieruchomości z długim, 40-letnim okresem kredytowania  – powiedział Michał Ślusarek, dyrektor zarządzający ds. Produktów Detalicznych i Komunikacji w Banku BGŻ.

 

Bank BGŻ oferuje również klientom pakiet ubezpieczeń Aviva, który zawiera ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie trwałej i całkowitej niezdolności do pracy oraz ubezpieczenie od utraty pracy. Zaletą pakietu jest fakt, że w ramach jednej opłaty szerokim zakresem ochrony są objęci wszyscy kredytobiorcy.

 

źródło: Bank BGŻ


Tagi: , , , ,