Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Nordea Gwarant - nowy produkt w ofercie Nordea Banku | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Nordea Gwarant – nowy produkt w ofercie Nordea Banku

poleć drukuj

Nordea Gwarant to nowy produkt oferowany wspólnie przez Nordea Bank Polska i Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie. Nowyprodukt jest oferowany w formie grupowego ubezpieczenia na życie, co oznacza, że nie płaci się od niego podatku od zysków kapitałowych.

Pieniądze, minimalnie 5 tysięcy zł, inwestuje się na 2,5 roku z gwarancją zwrotu kapitału. Środki te są inwestowane w indeksy europejskiego rynku finansowego – DJ Euro Stoxx Banks. Nordea Gwarant bazuje na akcjach 40 największych instytucji finansowych w Europejskiej Unii Walutowej. Klienci skorzystają dodatkowo z premii uzależnionej od wzrostu tych indeksów giełdowych. Poprzez inwestycje w firmy o ponadprzeciętnym potencjale wzrostu, Nordea Gwarant umożliwia nabywcy osiągnięcie zysku ponad dwukrotnie wyższego niż ten z tradycyjnych lokat bankowych.

Analizy wykazały, że rynek ten został zbyt mocno przeceniony wskutek obaw o zaangażowanie instytucji finansowych w rynek kredytów mieszkaniowych w Stanach Zjednoczonych. Tanie akcje instytucji finansowych są okazją do korzystnych zakupów i zarobków na wzroście ich wartości – powiedział Włodzimierz Kiciński, Prezes Zarządu banku.


Tagi: