Kredyty

Konkurs Visa Rossmann

poleć drukuj

Nowy konkurs dla wszystkich posiadaczy karty kredytowej Visa Rossmann. Polecając kartę Visa Rossmann można zyskać nawet 500 PLN.

Do tej pory, w ramach trwającego konkursu „PolecamBank”, rachunki w mBanku otworzyło ponad 25 tys. osób.
Za każdą nową pozyskaną kartę, osoba polecająca otrzyma 100 PLN. Jedynym warunkiem otrzymania premii jest aktywowanie przez nowego posiadacza karty Visa Rossmann i wykonanie nią do 30 czerwca 2009 co najmniej 3 transakcji. Dodatkowo dla nowego posiadacza karty przygotowano specjalną nagrodę gwarantowaną – kupon rabatowy w wysokości 5% na zakupy w drogeriach Rossmann, z którego może skorzystać do czasu otrzymania karty.

Maksymalnie można zdobyć 500 PLN. Po zakończeniu promocji wygrana kwota zostanie przelana bezpośrednio na konto karty Visa Rossmann.

Aby skorzystać z promocji należy wypełnić oraz przekazać swoim znajomym specjalny wniosek promocyjny o kartę Visa Rossmann.

Karta kredytowa mBanku i drogerii Rossmann to unikalna na rynku karta, która gwarantuje 5% zniżki na produkty oferowane w sieci Rossmann. Rabat jest naliczany dla wszystkich produktów i łączy się z trwającymi promocjami.

Wypukła karta jest wyposażona w mikroprocesor i pasek magnetyczny. Karta wydawana jest na trzy lata. mBank nie pobiera opłaty za jej wydanie. Opłata roczna za użytkowanie wynosi 30 PLN, pierwszy raz jest ona pobierana po 12 miesiącach. Limit na karcie wynosi od 1 200 do 20 000 PLN. Oprocentowanie kredytu wynosi 19%.


Tagi: