Kredyty

Akcja sprzedażowa kredytów typu group buy w Alior Banku

poleć drukuj

Akcja „W grupie taniej”, polega na tym, że klienci, łącząc się w grupy, mogą uzyskać od banku korzystniejsze warunki pożyczki gotówkowej. Klienci, którzy w trakcie trwania zapisów do akcji zarejestrują się na stronie www.pozyczka.aliorbank.pl i wyrażą chęć zaciągnięcia pożyczki w Alior Banku, będą mieli szansę otrzymać ją na preferencyjnych warunkach. W ramach pierwszej edycji „W grupie taniej” wystarczy, że do udziału w akcji zgłosi się minimum 100 osób. W takim przypadku, wszystkie osoby biorące udział w akcji będą mogły uzyskać pożyczkę gotówkową bez prowizji i z oprocentowaniem obniżonym o 3 punkty procentowe w skali roku (wysokość pożyczki oraz ostateczne warunki kredytowania zależne są od dotychczasowej historii kredytowej oraz aktualnej zdolności kredytowej pożyczkobiorcy).

W celu zapisania się do akcji „W grupie taniej” wystarczy wypełnić krótki formularz (podając w nim m.in. swoje imię, nazwisko, numer PESEL i adres e-mail). Na wskazany adres e-mail użytkownik otrzyma potwierdzenie zapisania się do akcji. Jeśli w momencie zakończenia zapisów do danej edycji, liczba uczestników będzie taka sama lub większa niż podana na stronie liczba minimalna, wszystkie zapisane osoby będą uprawnione do otrzymania pożyczki na specjalnych warunkach. W tym celu klient powinien złożyć wniosek o pożyczkę dopiero po zakończeniu zapisów i otrzymaniu potwierdzenia, że jest uprawniony do zaciągnięcia pożyczki na promocyjnych warunkach. Informacje o aktualnej liczbie zapisanych osób, a także czasie pozostałym do końca danej edycji zapisów, dostępne są na stronie www.pozyczka.aliorbank.pl.

Wprowadzona ostatnio do oferty Alior Banku pożyczka gotówkowa może być wykorzystana na dowolny cel, w tym na spłatę innych kredytów (gotówkowych, samochodowych, kart kredytowych), dając możliwość płacenia jednej, niższej raty.


Tagi: