Kredyty

Karta prepaid Banku Pekao dedykowana fanom Woodstock

poleć drukuj

Bank Pekao wspólnie z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy udostępnia specjalną kartę prepaid przygotowaną na tegoroczny Przystanek Woodstock, który odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia 2012 r.

 

Zaprojektowana w specjalnej woodstockowej szacie graficznej karta opatrzona jest logo WOŚP oraz hasłem Przystanku. Kartę można zamawiać już teraz przez Internet w ramach specjalnej oferty. Będzie ona dostępna także na stoiskach Banku Pekao na terenie Przystanku Woodstock. Dzięki zakupowi karty fani Festiwalu będą wspierać działalność charytatywną Fundacji WOŚP.

Karta Pekao Woodstock to wspólna inicjatywa Banku Pekao oraz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Do końca lipca karta będzie dostępna w ramach specjalnej oferty. Osoby zamawiające ją przez stronę www.pekao.com.pl lub system bankowości internetowej Pekao24 zapłacą jedynie koszt przesyłki w wysokości 5 zł. Podczas Festiwalu karty będzie można nabyć za 10 zł na stoiskach Pekao lub u przedstawicieli Banku na terenie Przystanku.

– Nasza wieloletnia współpraca z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaowocowała dodatkowymi korzyściami dla uczestników tegorocznego Przystanku Woodstock. Wszystkim uczestnikom Festiwalu dajemy możliwość nabycia unikalnej karty prepaidowej z logo Festiwalu i Fundacji WOŚP. Dzięki kartom chcemy promować szybkie i wygodne płatności zbliżeniowe. Dodatkowo, dzięki wspólnej karcie, wszyscy jej posiadacze wesprą działalność charytatywną WOŚP –  mówi Grzegorz Piwowar, wiceprezes zarządu Banku Pekao, odpowiedzialny za Pion Detaliczny.

Bank Pekao od 2007 roku na Przystanku Woodstock instaluje również bankomaty. W tym roku do dyspozycji uczestników Festiwalu będą 3 urządzenia, w tym jedno zlokalizowane przy scenie głównej. Bank Pekao zorganizuje też podczas Przystanku obsługę płatności bezgotówkowych i zbliżeniowych. 

– Z każdym rokiem wprowadzamy na Przystanku Woodstock udogodnienia dla uczestników Przystanku, idąc z duchem czasu i rozwojem nowoczesnych technologii. W czasie tegorocznej edycji Przystanku w tę naszą filozofię wpisał się nasz wieloletni partner, Bank Pekao, dzięki któremu na całym terenie imprezy wszelkie opłaty – w strefie gastronomicznej i handlowej – będzie można wykonywać bezgotówkowo i to w technologii pay-pass. Będzie dużo sprawniej i bezpieczniej – podkreśla Jurek Owsiak, prezes zarządu WOŚP i twórca festiwalu Przystanek Woodstock.

Wspólna karta prepaidowa Banku Pekao i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy umożliwia bardzo szybkie, trwające nie dłużej kilka sekund, płatności. Jest także bardzo wygodnym rozwiązaniem przy płaceniu przez internet. Karta Pekao Woodstock jest więc wygodną elektroniczną portmonetką do codziennego użytku, pozwalającą na bieżąco kontrolować swoje wydatki.

Klienci Pekao mogą zamawiać karty za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Pekao24. Pozostałe osoby mogą to zrobić wypełniając formularz kontaktowy na stronie www.pekao.com.pl/woodstock. Podczas Festiwalu Karta Pekao Woodstock będzie dostępna na stoiskach Pekao lub bezpośrednio u pracowników Banku na terenie Festiwalu oraz w 3 oddziałach Banku – w Kostrzynie n. Odrą, Dębnie Lubuskim oraz Gorzowie Wielkopolskim (przy ul. Wełniany Rynek 18). Karty można naładować bezpośrednio przy ich odbiorze w wybranych oddziałach, za pośrednictwem przelewu, a także poprzez wpłatę gotówkową w dowolnej placówce banku lub na poczcie. Doładowanie karty możliwe też będzie na terenie Festiwalu na stoiskach Pekao. W czasie całego Przystanku posiadacze kart Pekao Woodstock będę mogli korzystać z wielu udogodnień oraz brać udział w konkursach z nagrodami. Dzięki specjalnie przygotowanej aplikacji mobilnej możliwe będzie on-linowe sprawdzenie salda karty, historii operacji oraz pozostającej kwoty do wykorzystania.

Współpraca Banku Pekao oraz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie ogranicza się wyłącznie do Festiwalu Woodstock. Pekao wspiera aktywnie WOŚP już od 14 lat. Bank co roku przekazuje darowizny na rzecz Fundacji, ponadto pełni funkcję Bankiera Orkiestry, organizując całościową obsługę finansową. Podczas każdego Finału WOŚP tysiące pracowników Pekao w ramach wolontariatu liczą zgromadzone pieniądze. Bank udostępnia też swoje oddziały, które w wielu miastach służą za główne sztaby Orkiestry. Pekao wydał również karty kredytowe opatrzone logo WOŚP, a w 2012 roku do jego oferty weszła specjalna karta debetowa. Dzięki aktywnemu używaniu tej karty klienci mogą wspierać WOŚP przez cały rok.

Źródło: Bank Pekao SA


Tagi: , , ,