Kredyty

Praca

Pracuj z Leonis – akualne oferty pracy

Poszukujemy Menadżerów i Agentów na terenie całego kraju

Praca w Europejskim Centrum Odszkodowań – lidera rynku odszkodowań w Polsce (wiecej informacji o EuCO).

Zadania:

    Agent

  • dociera do poszkodowanych w wypadkach
  • podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz
  • kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej
    Menadżer

  • buduje własny zespół agentów
  • prowadzi rekrutacje, szkolenia i zarządza sprzedażą zespołu

Wymagania:

  • Wykształcenie – minimum średnie
  • Niekaralność i dobra opinia w środowisku
  • Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu
  •  Dostęp do Internetu oraz umiejętność korzystania
  • Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy
  • Mile widziane osoby po 30 roku życia z doświadczeniem w sprzedaży

Oferujemy:

  • Profesjonalny system szkoleń
  • Wysokie prowizje dla menadżerów i agentów zgodnie z warunkami umowy agencyjnej (nie wymagamy działalności gospodarczej)
  • Finansowanie biur dla menadżerów
  • Finansowanie w całości samochodów dla agentów i menadżerów (VW Polo, VW Passat, Mercedes klasa E)
  • Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy

Zainteresowanych prosimy o kierowanie swoich CV na adres:

praca@leonis.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)