Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Informacja o zagubieniu towaru podczas transportu | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Informacja o zagubieniu towaru podczas transportu


INFORMACJA O ZAGUBIENIU TOWARU PODCZAS TRANSPORTU

………………………, dnia ……………..

Adresat:………………………………….

 

Szanowni Państwo,

 

niniejszym informujemy, że przekazany nam do naprawy zapalnik został naprawiony i odesłany dnia …………. Przewoźnikiem była firma …………….. Ponieważ dotychczas nie otrzymaliście Państwo naszej przesyłki przypuszczamy, że być może zaginęła podczas transportu. Natychmiast po otrzymaniu zapytania Państwa dotyczącego zapalnika skontaktowaliśmy się z firmą przewozową, która zobowiązała się do znalezienia przesyłki i udzielenia nam informacji w ciągu czternastu dni.

Jeśli w tym czasie przesyłka odnajdzie się, niezwłocznie ją Państwu przekażemy. Jeśli zaś okaże się, że przesyłka została zagubiona, prześlemy czek o równowartości zagubionego zapalnika.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację i pozostajemy z wyrazami szacunku,

 

……………………………………

(podpis)