Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Bankowość mobilna dla korporacji od Citi Handlowy | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Bankowość mobilna dla korporacji od Citi Handlowy

poleć drukuj

Citi Handlowy, jeden z wiodących banków w obszarze rozwiązań bankowości mobilnej, przygotował wersję na telefony komórkowe dla swoich klientów korporacyjnych. Od kwietnia bankowość elektroniczna dla tego segmentu zyskuje nową funkcjonalność: CitiDirect Mobile.

CitiDirect Mobile pozwala na dostęp do systemu bankowego za pomocą telefonów komórkowych, tabletów i innych urządzeń mobilnych. Umożliwia łatwe i bezpieczne zarządzanie finansami firmy z praktycznie dowolnego miejsca. Na potrzeby usługi przygotowano nowy, intuicyjny interfejs, pozwalający na dokonywanie takich operacji jak: autoryzacja transakcji, zwolnienie transakcji, tworzenie ich listy do autoryzacji oraz autoryzacja listy transakcji, sprawdzanie salda rachunku, podgląd szczegółów transakcji, wyszukiwanie płatności. Te funkcjonalności stworzono z myślą o kadrze kierowniczej – mając do nich dostęp managerowie mają możliwość lepszego zarządzania rachunkami. Aplikacja dostępna jest przez przeglądarkę internetową, obsługiwaną przez tablety oraz smartfony z systemami operacyjnymi: BlackBerry, Apple iOS, Android, Windows, Symbian. Co ważne, CitiDirect Mobile nie wiąże się z żadnym dodatkowym kosztem dla klientów.
 

Jak mówi Katarzyna Bajerowska, Dyrektor Centrum Produktów Zarządzania Środkami Finansowymi i Finansowania Handlu Citi Handlowy: – Nasze rozwiązania tworzymy w trosce o wygodę Klientów. Takim przykładem jest rozwój naszej bankowości elektronicznej dla korporacji. Widać, że lokalni konsumenci stają się coraz większymi fanami innowacyjnych rozwiązań – według ostatnich danych już 10 mln Polaków korzysta z bankowości elektronicznej, a 7 mln ma smartfony – i nie można nie podążać za tym trendem.

Dyrektor Departamentu Klientów Strategicznych Citi Handlowy, Piotr Kosno dodaje: – W ostatnim czasie nasz Bank uczestniczył w dużej ilości spektakularnych transakcji. Nie zapominamy jednak o rozwiązaniach systemowych. W innych krajach klienci korporacyjni już od jakiegoś czasu z powodzeniem korzystają z mobilnej bankowości Citi. Myślę, że będzie cieszyć się równie dużym zainteresowaniem w Polsce.

źródło: Citi Handlowy


Tagi: , , ,