Kredyty

ING Bank Śląski wprowadza kredyt hipoteczny w CHF

poleć drukuj

ING Bank Śląski rozszerza swoją ofertę o kredyty indeksowane kursem franka szwajcarskiego. W ramach promocji klienci, którzy do końca czerwca 2008r. podpiszą umowy kredytowe nie zapłacą prowizji za udzielenie kredytu i jego wcześniejszą spłatę.

„Bank chcąc zapewnić klientom pełną ofertę kredytową wprowadził produkty hipoteczne CHF. Jednocześnie nadal będziemy przede wszystkim proponować kredyty złotowe.
W celu zredukowania ryzyka ponoszonego przez klienta nasza oferta gwarantuje niezmienną w pierwszych dwóch latach stopę procentową, przez co zmniejsza się prawdopodobieństwo drastycznej zmiany wysokości raty” – powiedział Wojciech Widenka, odpowiedzialny za produkty hipoteczne w ING Banku Śląskim.

W ramach obydwu ofert:
– klienci mają możliwość spłaty w ratach malejących i annuitetowych,
– zrównano minimalną wysokość kredytu/pożyczki,
– ujednolicono dopuszczalny poziom LTV dla wszystkich rodzajów nieruchomości: (80% – bez ubezpieczenia niskiego wkładu własnego, 100% z ubezpieczeniem niskiego wkładu własnego).

Oferta kredytów hipotecznych we frankach szwajcarskich jest skierowana do klientów, których minimalny dochód wynosi 2000 zł (minimalny dochód w przypadku kredytu złotowego to 1000 zł).

Klienci, którzy do końca czerwca 2008 r. podpiszą umowy kredytowe, będą mogli skorzystać z promocyjnych warunków cenowych dla kredytów i pożyczek indeksowanych kursem CHF takich jak:

Kredyt hipoteczny i budowlano-hipoteczny:
– 0% prowizji za udzielenie kredytu,
– 0 zł opłat za wcześniejszą częściową lub całkowitą spłatę,

Pożyczka hipoteczna:
– obniżenie prowizji o 50% za udzielenie,
– 0 zł opłat za wcześniejszą częściową lub całkowitą spłatę.


Tagi: