Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Prezentacja działalności firmy | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Prezentacja działalności firmy


 

PREZENTACJA DZIAŁALNOŚCI FIRMY

………., dnia …………………..

Adresat:………………………..

Szanowni Państwo,

 

jesteśmy nowymi właścicielami firmy ……………………………. (nazwa firmy) i życzymy Państwu wielu sukcesów w prowadzeniu działalności.

……………………….(nazwa firmy) jest znanym i cenionym dostawcą mięsa i zaopatruje niemal wszystkie lepsze hotele i restauracje w …………………………………(nazwa miasta) i okolicy.

Specjalizujemy się w ofercie mniejszych porcji najwyższej jakości mięsa wieprzowego, wołowego oraz baraniny. Załączamy nasz cennik wraz z uwagą, że w zależności od zamówionych ilości udzielamy rabatu.

………………………………………….(imię i nazwisko) jest naszym przedstawicielem w tym  rejonie i na zaproszenie Państwa z przyjemnością przyjedzie i przedstawi nasze wyroby oraz dokładniej zapozna Państwa z naszymi warunkami sprzedaży. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem …………………………….

 

Z poważaniem,

 

 

 

                                 ………………………………. (podpis)