Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Podziękowanie za spotkanie z okazji odejścia z firmy | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Podziękowanie za spotkanie z okazji odejścia z firmy


 

PODZIÊKOWANIE ZA MIŁE SPOTKANIE Z OKAZJI ODEJŚCIA PRZEDSTAWICIELA FIRMY

………., dnia …………………..

Adresat: ……………………….

Szanowni Państwo,

 

serdecznie dziękuję za możliwość spotkania się z Państwem i kręgiem Państwa współpracowników. Wiem, że …………………………………………………………(nazwisko byłego przedstawiciela) przez wiele lat dbał o interesy Państwa firmy i zdobył sobie wśród Państwa wielu przyjaciół. Nam również będzie go brak, ale zapewniam Państwa, że z naszej strony dołożymy wszelkich starań i uwagi  w celu podtrzymania dalszej dobrej współpracy.

Państwa wczorajsza gościnność i przychylność pozwoliły mi zrozumieć dlaczego nasz …………………………………….(nazwisko byłego przedstawiciela) odnosił się z taką sympatią do Państwa przedsiębiorstwa i miał o wszystkich tak wysokie mniemanie.

 

Z serdecznymi podziękowaniami,

 

                              ………………………..(podpis)