Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Odszkodowania Kielce | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Odszkodowania Kielce


 

Odszkodawania w Kielcach

 

Miałeś wypadek?

 

Chcesz uzyskać odszkodowanie?

 

To właśnie Leonis.pl jest dla Ciebie i obok Ciebie w Twoich Kielcach, Jędrzejowie, Staszowie i w każdym innym miejscu na terenie województwa świętokrzyskiego.

 

Na początek informacja!!!

Nie zapłacisz z góry nawet złotówki. Nasze honorarium pobieramy dopiero po uzyskaniu kwoty odszkodowania – w formie prowizji.

Leonis.pl współpracuje z Europejskim Centrum Odszkodowań (EuCO).

Kompleksowo zajmujemy się sprawami związanymi z nieszczęśliwymi wypadkami – poprzez wypadki samochodowe, przykre zdarzenie losowe (np. potknąłeś się na chodniku), wypadki w miejscu pracy (np. upadek ze schodów w firmie) i wiele innych.

Pamiętaj, że porada i kontakt z nami nic nie kosztują. Pytaj, jeżeli tylko masz ochotę!

Możemy dla Ciebie wywalczyć zadośćuczynienie za Twoje cierpienie, bądź bliskiej Ci osoby, która zmarła na skutek wypadku.

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną i chciałbyś uzyskać pomoc i poradę – zapraszamy!

Aby zapoznać się z ofertą kliknij: odszkodowania