Kredyty

Citi Handlowy po raz drugi promuje bezgotówkowe płatności w parkomatach

poleć drukuj

W sierpniu ruszyła kolejna odsłona promocji umożliwiającej dokonywanie bezgotówkowych płatności w parkomatach. Klienci, którzy otworzą Konto Osobiste CitiOne wraz z Miejską Kartą Debetową w jednym z warszawskich oddziałów Citi Handlowy, otrzymają doładowanie karty na kwotę 50PLN do wykorzystania w Warszawskiej Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego.

 

Miejska Karta Debetowa to idealne rozwiązanie dla tych, którzy na co dzień poruszają się po mieście własnym samochodem. Pozwala płacić za parkowanie bez potrzeby noszenia  przy sobie gotówki i szukania drobnych – szybko i wygodnie. Dodatkowo Klienci mogą korzystać z innych funkcjonalności karty, tj.: nowoczesnych płatności zbliżeniowych, płatności kartą za zakupy w Internecie, rabatów w ponad 2000 miejsc w ramach największego w Polsce Programu Rabatowego oraz 10% zniżki na bilety długookresowe komunikacji miejskiej w Warszawie, mówi Jarosław Owieśny, Dyrektor Sieci Oddziałów Detalicznych Citi Handlowy.

Konto CitiOne to rachunek przeznaczony dla klientów wymagających, zainteresowanych nowoczesnymi usługami oraz dodatkowymi korzyściami.  W ramach konta Klient  otrzymuje pakiet bezpłatnych usług, m.in.: kartę do konta MasterCard® PayPass™, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie oraz przelewy krajowe przez Internet. Dodatkowo aktywni Klienci nie płacą za konto – jego prowadzenie jest bezpłatne przy sumie miesięcznych wpływów min. 5.000zł lub średnim saldzie na wszystkich rachunkach Klienta (konta, lokaty, inwestycje, ubezpieczenia) min. 15.000zł. Dodatkowo Klient może wybierać z szerokiej gamy dodatkowych korzyści takich jak: płatności w strefie euro bez kosztów przewalutowania, bezpłatne konta walutowe, prywatna opieka medyczna w Grupie Luxmed, bieżące informacje o koncie i transakcjach przez SMS/e-mail, specjalna oferta zakupu franków dla spłacających kredyty w CHF, wpłatomaty CitiHandlowy i Euronet oraz bogata oferta produktów oszczędnościowych.

Citi Handlowy jako pierwszy Bank w Polsce udostępnił funkcjonalność Karty Miejskiej (w tym możliwość nagrania długookresowych biletów komunikacji miejskiej oraz płatności za parkomaty) na swoich kartach płatniczych. Z takich udogodnień mogą obecnie korzystać mieszkańcy z Warszawy, Wrocławia, Trójmiasta i Łodzi. Do lipca br. bank wydał już blisko 30 tys. Miejskich Kart Debetowych.

Oferta „Zaparkuj z Citi Handlowy” trwa od 1 sierpnia do chwili wyczerpania się puli promocyjnych kart. Więcej na stronie: www.citibankonline.pl/miejskakartadebetowa

Źródło: Citi Handlowy


Tagi: , , , ,