Kredyty

Autobusy z bezpłatnym dostępem do internetu od ING Banku Śląskiego

poleć drukuj

Na początku maja br. na ulice 12 polskich miast wyjechały wyjątkowe autobusy komunikacji miejskiej, umożliwiające bezpłatne połączenie z internetem. Dzięki wyposażeniu pojazdów w mobilne hot spoty, w czasie podróży, wszyscy pasażerowie będą mogli za darmo korzystać z internetu. Nowatorska akcja jest kontynuacją kampanii ING Banku Śląskiego – „WIFI Express”, promującej internetowe Konto Direct.

ING Autobusy WIFI to jedna z pierwszych i największa tego typu inicjatywa w Polsce. Na ulice 12 polskich miast wyjedzie w sumie 80 pojazdów wyposażonych w mobilne hot spoty. W Trójmieście akcją zostaną objęte także 2 pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej.  Zainstalowane w pojazdach modemy umożliwią  pasażerom bezpłatne połączenie z internetem podczas podróży do pracy czy na uczelnię.

ING Autobusy WIFI są kontynuacją rozpoczętej w grudniu 2011 r kampanii ING „WIFI Express”, promującej internetowe Konto Direct. W reklamie nawiązującej do formuły serialu, bank podkreśla korzyści  Konta Direct i internetu. Obecnie rozpoczynamy kolejny etap kampanii wychodząc poza telewizję i internet. Chcemy być tam, gdzie ludzie mają naturalną potrzebę korzystania z internetu – mówi Barbara Pasterczyk Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej ING Banku Śląskiego.

Coraz więcej Polaków posiada nowoczesne urządzenia mobilne z dostępem do internetu, takie jak smartfony. Nie wszyscy jednak aktywnie korzystają z internetu w swoim telefonie, często w obawie przed kosztami związanymi z dostępem do sieci. Tymczasem, dzięki dostępowi do mobilnego internetu, możemy w w dowolnym miejscu i czasie np. połączyć się ze swoimi znajomymi na Facebooku, sprawdzić pocztę elektroniczną czy też skorzystać z bankowości mobilnej. Chcemy, aby podróż autobusem, w którym udostępniamy pasażerom bezpłatny internet, była kolejnym dowodem na to,  że z nami Internetowi mają lepiej – dodaje Barbara Pasterczyk.

Autobusy z bezpłatnym dostępem do internetu od ING będą jeździć w maju i czerwcu br. w 12 miastach: Warszawie, Krakowie, aglomeracji katowickiej, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Częstochowie, Opolu, Rzeszowie i Szczecinie. Będzie je można rozpoznać po pomarańczowym kolorze i informacji „Tu masz darmowy internet od ING”. Aby skorzystać z internetu, wystarczy po prostu spośród dostępnych sieci połączyć się z  „ING Autobus WIFI” lub „ING SKM WiFi”.

Przypominamy, że od 2010 r. na warszawskim lotnisku Okęcie, podróżni mogą korzystać z darmowego dostępu w do internetu dzięki w strefie „ING Internet Gate”.

Źródło: ING Bank Śląski


Tagi: , , , ,