Kredyty

mBank z kolejną ofertą na portalu zakupów grupowych

poleć drukuj

Bezpłatny rachunek internetowy eKonto po raz kolejny pojawia się na popularnym portalu zakupów grupowych, Gruper.pl. Tym razem osoby, które zdecydują się na zakup kuponu, otrzymają od banku premię w wysokości 100 zł oraz bezpłatny, 90-dniowy dostęp do usługi umożliwiającej bezprowizyjną wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju.

 

Obecna oferta mBanku na portalu Gruper jest szóstą tego typu propozycją banku dla internautów korzystających z zakupów grupowych. Prezentowany w tej edycji darmowy kupon upoważnia do otwarcia bezpłatnego rachunku eKonto oraz otrzymania na tej podstawie nawet 100 zł. Premia w wysokości 50 zł będzie przyznawana przez 2 kolejne miesiące, w pierwszym miesiącu pod warunkiem zawarcia umowy o prowadzenie rachunku oraz kartę debetową, a w drugim pod warunkiem dokonania trzech transakcji kartą debetową do 31 października br.

Dodatkowo, dla klientów, którzy za pośrednictwem specjalnego linku z otrzymanego kuponu otworzą rachunek, bank przygotował promocję, w ramach której przez 90 dni mogą bez opłat korzystać z usługi „Wypłaty ze wszystkich bankomatów”.

Zakupy grupowe nie tracą na popularności. W ciągu ostatniego roku powstało ponad 40 tego typu serwisów, a liczba klientów z nich korzystających wzrosła dziesięciokrotnie zaledwie w ciągu jednego roku i sięga już ponad 6 mln. Jak tłumaczy Oskar Nowak, odpowiedzialny za ofertę internetowego mBanku, równie dynamicznie zmienia się oferta produktów dostępnych w ramach tego rodzaju zakupów: – Gdy w grudniu zeszłego roku mBank zaprezentował swój ROR w ramach oferty zakupów grupowych, byliśmy pionierami w tej dziedzinie. Dziś nikogo już nie dziwią oferty doradztwa finansowego i podatkowego, propozycje kupna mieszkania od dewelopera czy na przykład oferty kredytowe – tłumaczy Nowak – Co ważne, zakupy grupowe to efektywny i niskokosztowy kanał sprzedaży, więc jego popularność wśród instytucji komercyjnych może wciąż rosnąć – dodaje.

Źródło: mBank


Tagi: , , , ,