Kredyty

Produkty DB Kredyt coraz szerzej dostępne

poleć drukuj
Na terenie całej Polski działa już ponad 70 placówek db kredyt – należącej do Deutsche Bank PBC S.A. Linii Biznesowej Consumer Finance, specjalizującej się w udzielaniu szybkich kredytów konsumenckich. W ostatnim czasie otwarto placówki m.in. w Kutnie, Radomsku, Słupsku i Tczewie. Planowane jest otwarcie lokalizacji w Wejherowie, Szczecinie i drugiego miejsca w Radomiu. Do końca roku db kredyt otworzy kolejnych 50 placówek, zamykając go liczbą 120 lokalizacji. 

Jednocześnie trwa sprzedaż produktów db kredyt poprzez sieć sprzedaży bezpośredniej, której doradcy działają już w 11 regionach na terenie całej Polski. Klienci są obsługiwani przez mobilnych doradców oraz sieć pośredników, u których liczba doradców oferujących produkty db kredyt przekracza 1000 w Polsce. Klienci mogą także korzystać z telefonicznego Centrum Kontaktu z klientem. Jego rozwój jest planowany na najbliższe miesiące.

Sukcesywnie rozwijamy sieć placówek db kredyt w całej Polsce. Zwiększamy również możliwość dotarcia z naszymi produktami do szerszego grona Klientów na terenie całego kraju. db kredyt z sukcesem współpracuje z firmą brokerską o ogólnokrajowym zasięgu. Dodatkowo kredyt gotówkowy jest dostępny we wszystkich Oddziałach Deutsche Bank PBC, stanowiąc uzupełnienie oferty banku o szybkie rozwiązania kredytowe. Rok 2008 zamierzamy zamknąć liczbą 120 placówek – mówi Piotr Oniszczuk, Dyrektor Departamentu Dystrybucji CF.


Tagi: