Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Historia firmy - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Historia firmy


Początki Leonisa to rok 2007, kiedy to powstał Portal Internetowy Leonis, którego celem było pośrednictwo w zakresie kredytów gotowkowych oraz konsolidacyjnych.

 

Od początku celem serwisu było nawiązanie współpracy z najlepszymi brokerami kredytowymi w Polsce. Szybko udało się to osiągnąć i już na początku 2008 obsługiwaliśmy Klientów zainteresowanych Kredytami gotówkowymi i konsolidacyjnymi w całym Kraju.

 

W 2008 roku poszerzyliśmy też ofertę o kolejne rodzaje kredytów, m.in. kredyty dla firm, kredyty hipoteczne.

 

Rok 2009 stoii pod znakiem szybkiego rozwoju firmy, a co za tym idzie sporych zmian.

Do oferty wprowadzony został niemalże cały wachlarz produktów finansowo – ubezpieczeniowo – doradczych, między innymi ubezpieczenia (majątkowe i życiowe), oferta dla firm (Leasing + na oferta kredytów dla firm), pomoc prawna przy uzyskiwaniu odszkodowań, Fundusze Emerytalne oraz Pakiety Inwestycyjne.

 

W 2009 roku opracowaliśmy również indetyfikację wizualną firmy (zobacz szczegóły) oraz standardy identyfikacyjne.

 

Co będzie w Roku 2010? Czas pokażę, mamy jednak nadzieję, że rozwój firmy będzie jeszcze bardziej dynamiczny niż w roku poprzednim.

Zobacz także: