Kredyty

Kredyt gotówkowy z ubezpieczeniem i kartą kredytową w Kredyt Banku

poleć drukuj

Do końca grudnia Kredyt Bank oferuje Nowy Kredyt Gotówkowy z oprocentowaniem 9,87%, bez prowizji, w pakiecie z darmową kartą kredytową i Ekstrakontem PLUS. To obecnie jedna z najtańszych ofert na rynku z ratą 16,5 zł za każdy 1 tys. zł kredytu.

 

Warunkiem świątecznej promocji jest ubezpieczenie kredytu oraz skorzystanie z karty kredytowej i comiesięczne dokonywanie nią zakupów na kwotę przynajmniej 100 zł. Dla kredytów bez karty, oprocentowanie wynosi 11,87%.
– Kredyt z ubezpieczeniem i kartą kredytową jest obecnie jedną z najtańszych ofert na rynku. Potwierdzają to rankingi i zestawienia ofert, w których oferta Kredyt Banku plasuje się na czołowych pozycjach – mówi Paweł Placzke, Dyrektor Biura Zarządzania Produktami Consumer Finance.


Nowy Kredyt Gotówkowy oferuje do wyboru cztery pakiety ubezpieczenia: na życie, od utraty pracy, na życie + od utraty pracy oraz na życie + assistance medyczny. Maksymalna kwota kredytu jest uzależniona od miesięcznych dochodów netto oraz zdolności kredytowej i wynosi 15 tysięcy złotych dla klientów z dochodami poniżej 7.000 zł i 30.000 dla pozostałych. Te same warunki kredytowania Kredyt Bank proponuje również nowym klientom.

 

Dodatkowo do kredytu Kredyt Bank oferuje darmową kartę kredytową, gdzie oprocentowanie wynosi 9,90% przez pierwsze pół roku dla nowo wydanych kart, a dla klientów przenoszących swoje zadłużenie z innego banku przez rok.

 

Dla osób, których interesuje wyższa kwota kredytu, Kredyt Bank ma do zaoferowania Kredyt Celowy. Maksymalna wysokość kredytu to 120 tys. zł, jeśli klient udokumentuje 70% kredytu fakturą. Kredyt celowy może zostać przeznaczony na cele związane z edukacją, zdrowiem, uroczystościami rodzinnymi, środkiem transportu, a nawet remontem czy wyposażeniem mieszkania, domu lub ogrodu.

 

źródło: Kredyt Bank


Tagi: , , , , ,